Εύη Βατίδου: «Αν μου έβρισκαν κάποιον με συνοικέσιο, θα τον γνώριζα – Δεν θα άφηνα την κόρη μου να πάει στο GNTM»

11:44 - 06/01/2023

Συνέντευξη στη Μαρία Βλάχου και την κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» έδωσε η Εύη Βατίδου. Μεταξύ To άρθρο Εύη Βατίδου: «Αν μου έβρισκαν κάποιον με συνοικέσιο, θα τον γνώριζα – Δεν θα άφηνα την κόρη μου να πάει στο GNTM» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εύη Βατίδου: Αν μου έβρισκαν κάποιον με συνοικέσιο, θα τον γνώριζα

Η Εύη Βατίδου μίλησε στη «Super Katerina» και έκανε σημαντικές αποκαλύψεις για την προσωπική της ζωή. Η Εύη Βατίδου έδωσε συνέντευξη στη Μαρία Βλάχου και την κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα», και μίλησε για όλα. Μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε στην εκπομπή με τα συνοικέσια που παρουσιάζει από την περσινή σεζόν, στον λόγο που δεν θα επέτρεπε ... Περισσότερα To άρθρο Εύη Βατίδου: Αν μου έβρισκαν κάποιον με συνοικέσιο, θα τον γνώριζα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Εύη Βατίδου: «Αν μου έβρισκαν κάποιον με συνοικέσιο, θα τον γνώριζα…»

Στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» μίλησε η Εύη Βατίδου, η οποία αναφέρθηκε στην εκπομπή με τα συνοικέσια που παρουσιάζει από την περσινή σεζόν...

Διαβάστε το στο Zougla

Εύη Βατίδου: «Αν μου έβρισκαν κάποιον με συνοικέσιο, θα τον γνώριζα…»

Στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα» μίλησε η Εύη Βατίδου, η οποία αναφέρθηκε στην εκπομπή με τα συνοικέσια που παρουσιάζει από την περσινή σεζόν. «Στο συνοικέσιο υπάρχει ταμπού. Αν υπήρχε κάποιος που έπαιρνε τηλέφωνο τον κ. Θάνο και εκείνος με τη σειρά του μου έλεγε ότι τον έχει τσεκάρει και θα μπορούσα να τον γνωρίσω, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»