Αλέκος Συσσοβίτης: «Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν»

17:52 - 10/01/2023

Ο Αλέκος Συσσοβίτης ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο γνωστός ηθοποιός με […] The post Αλέκος Συσσοβίτης: «Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέκος Συσσοβίτης: Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν

Στον καναπέ της εκπομπής «Στούντιο 4» της ΕΡΤ βρέθηκε καλεσμένος ο Αλέκος Συσσοβίτης το μεσημέρι της Τρίτης (10/01) και μίλησε για την ζωή του στους παρουσιαστές Νάνσυ Ζαμπέτογλου και Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο ηθοποιός, απάντησε στους παρουσιαστές ποια είναι η στιγμή που του άλλαξε τη ζωή και τότε αναφέρθηκε στην ανεργία που μαστίζει τη χώρα. «Μπορεί η στιγμή που άλλαξε η ζωή μου να ήταν στα 13 μου που με πήρε ο πατέρας μου στην οικοδομή. Που νομίζω ότι αυτή ήταν η στιγμή μου. Όταν σκληραγωγείσαι και όταν τα υπόλοιπα παιδιά είναι έξω, παίζουν, είναι στις καφετέριες κλπ και έχουν μια ανέμελη ζωή και εσύ πρέπει να μάθεις να σκάβεις… Εκεί γαλουχείσαι» ανέφερε αρχικά ο Αλέκος Συσσοβίτης και πρ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συσσοβίτης: Κάθονται σε ένα κινητό και δεν πάνε να δουλέψουν- Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν μανίκια

Ο γνωστός ηθοποιός Αλέκος Συσσοβίτης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στούντιο 4» με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, την Τρίτη 10/01.Ο γνωστός ηθοποιός Αλέκος Συσσοβίτης ήταν καλεσμένος στην εκπομπή της ΕΡΤ «Στούντιο 4» με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο, την Τρίτη 10/01.Ο γνωστός ηθοποιός με αφορμή τις σκληρές εργασίες που έκανε στην οικοδομή σε μικρή ηλικία, καθώς και άλλες «δουλειές του ποδαριού» έκανε αναφορά και στην ανεργία στις μέρες μας. Όπως είπε χαρακτηριστικά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν»

Στην εκπομπή Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένος ο Αλέκος Συσσοβίτης, το απόγευμα της Τρίτης 10/1. Ο γνωστός To άρθρο Αλέκος Συσσοβίτης: «Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: “Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν”

Ακούς νέους ανθρώπους να λένε δεν έχω δουλειά. Γιατί δεν έχεις δουλειά; Δούλεψε, βγες, ψάξε, κάνε και δείξε” είπε ο Αλέκος Συσσοβίτης. Ο Αλέκος Συσσοβίτης ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο γνωστός ηθοποιός με αφορμή τις σκληρές εργασίες που έκανε στην οικοδομή σε μικρή ηλικία, έκανε αναφορά […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: «Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν»

Αλέκος Συσσοβίτης: «Το γνωρίζουμε και παράλληλα ακούς νέους ανθρώπους να λένε δεν έχω δουλειά. Γιατί δεν έχεις δουλειά; Δούλεψε, βγες, ψάξε». (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Συσσοβίτης για νέους: “Προτιμούν να είναι άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια”

Ακούς νέους ανθρώπους να λένε δεν έχω δουλειά. Γιατί δεν έχεις δουλειά; Δούλεψε, βγες, ψάξε, κάνε και δείξε” είπε ο Αλέκος Συσσοβίτης. Ο Αλέκος Συσσοβίτης ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο γνωστός ηθοποιός με αφορμή τις σκληρές εργασίες που έκανε στην οικοδομή σε μικρή ηλικία, έκανε αναφορά […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Αλέκος Συσσοβίτης: "Προτιμούν να είναι 25% άνεργοι, παρά να σηκώσουν τα μανίκια και να δουλέψουν"

"Ο κόσμος είναι σε έναν αυτισμό, κάθεται σε ένα κινητό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»