Μάριος Αθανασίου: Τι απάντησε για τη σχέση της Μαρίας Σολωμού με τον Mente Fuerte

08:40 - 12/01/2023

Ο Μάριος Αθανασίου και η Μαρία Σολωμού μιλούν πάντα με τα καλύτερα λόγια ο ένας για τον άλλον. Μπορεί και οι δύο να έχουν αλλάξει σελίδα στην προσωπική τους ζωή αλλά συνεχίζουν να νιώθουν οικογένεια. Άλλωστε τις ζωές τους ενώνει ο γιος τους Αλέξανδρος. Στην κοπή της πίτας των συντελεστών της παράστασης «Ποντικοπαγίδα«, στο θέατρο […] The post Μάριος Αθανασίου: Τι απάντησε για τη σχέση της Μαρίας Σολωμού με τον Mente Fuerte appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάριος Αθανασίου για τη σχέση της Μαρίας Σολωμού με τον Mente Fuerte: «Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι, την αγαπώ πολύ»

«Ό,τι θέλω να πω, το λέω στη Μαρία επί προσωπικού» ανέφερε ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Μάριος Αθανασίου: Αρνήθηκε να σχολιάσει για τη Μαρία Σολωμού

«Ότι θέλω να της πω, της το λέω προσωπικώς», λέει ο Μάριος Αθανασίου. Για τη Μαρία Σολωμού κλήθηκε να απαντήσει ο Μάριος Αθανασίου, ύστερα από ερωτήσεις που του έκαναν οι ρεπόρτερ των εκπομπών. Ο ηθοποιός, ωστόσο, δεν θέλησε να πει κάτι. «Δε θέλω να σχολιάσω για τη Μαρία. Την αγαπώ πάρα πολύ. Δε θέλω να ... Περισσότερα To άρθρο Μάριος Αθανασίου: Αρνήθηκε να σχολιάσει για τη Μαρία Σολωμού δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάριος Αθανασίου: Η αμηχανία του ηθοποιού στις ερωτήσεις για τη Μαρία Σολωμού

Τον Μάριο Αθανασίου συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες το απόγευμα της Τετάρτης 11/1 στο θέατρο “Νέος Ακάδημος”, To άρθρο Μάριος Αθανασίου: Η αμηχανία του ηθοποιού στις ερωτήσεις για τη Μαρία Σολωμού δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»