Ιωάννα Παππά: «Δεν παίρνω τηλέφωνο για να ζητήσω δουλειά, δεν είναι της δικής μου ψυχολογίας»

09:54 - 12/01/2023

Στην κοπή πίτας της θεατρικής παράστασης “Ψηλά απ’ τη γέφυρα” συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες την Ιωάννα To άρθρο Ιωάννα Παππά: «Δεν παίρνω τηλέφωνο για να ζητήσω δουλειά, δεν είναι της δικής μου ψυχολογίας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Παππά: «Δεν παίρνω τηλέφωνο να ζητήσω δουλειά, δεν είναι της δικής μου ψυχολογίας»

«Υπάρχουν διάφοροι τρόποι να κινηθεί κάποιος επαγγελματικά» συμπλήρωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιωάννα Παππά: «Δεν παίρνω τηλέφωνο να ζητήσω δουλειά - Δεν είναι της δικής μου ψυχολογίας»

«Η μητρότητα δε με άλλαξε καθόλου. Με άλλαξε στα ωράρια και στο επίπεδο ευθύνης αλλά όχι σαν άνθρωπο», αποκάλυψε

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Η εξομολόγηση της Ιωάννας Παππά: «Δεν παίρνω τηλέφωνο για να ζητήσω δουλειά…»

Στην κοπή πίτας της θεατρικής παράστασης «Ψηλά απ’ τη γέφυρα» συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες την Ιωάννα Παππά...

Διαβάστε το στο Zougla

Η εξομολόγηση της Ιωάννας Παππά: «Δεν παίρνω τηλέφωνο για να ζητήσω δουλειά…»

Στην κοπή πίτας της θεατρικής παράστασης «Ψηλά απ’ τη γέφυρα» συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες την Ιωάννα Παππά. Η ηθοποιός στις δηλώσεις της που προβλήθηκαν στην εκπομπή «Happy Day» ανέφερε πως δεν είναι από εκείνους που θα πάρουν τηλέφωνο για να αυτοπροταθούν σε κάποια δουλειά, ενώ σχολίασε και το πόσο την έχει αλλάξει η μητρότητα. «Δεν […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ιωάννα Παππά: "Δεν παίρνω τηλέφωνο να ζητήσω δουλειά, δεν είναι της δικής μου ψυχολογίας"

"Υπάρχουν διάφοροι τρόποι να κινηθεί κάποιος επαγγελματικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»