Τάσος Τρύφωνος: Η πρόταση του Νίκου Κοκλώνη για το J2US και η επική του απάντηση

10:52 - 12/01/2023

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής Happy Day παραχώρησε ο Τάσος Τρύφωνος. Ο γνωστός παρουσιαστής μίλησε στην Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ […] The post Τάσος Τρύφωνος: Η πρόταση του Νίκου Κοκλώνη για το J2US και η επική του απάντηση appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η πρόταση του Νίκου Κοκλώνη στον Τάσο Τρύφωνος για το J2US και η… επική του απάντηση

Την πρόταση που του έκανε ο Νίκος Κοκλώνης για να συμμετάσχει στο επόμενο J2US αποκάλυψε ο Τάσος Τρύφωνος. «Με το J2US και τον Νίκο Κοκλώνη υπάρχει ένα φλερτ από την πρώτη-πρώτη χρονιά. Πήγα στο γραφείο του, ήταν το καλοκαίρι που πέρασε και του λέω: “άκου να δεις, Νίκο μου. Εάν θες να έχεις τηλεθέαση, δεν θες να τραγουδήσω”» είπε με χιούμορ ο Τάσος Τρύφωνος μιλώντας στην εκπομπή «Happy Day». «”Μα γιατί; Εδώ εγώ τραγουδάω” μου είπε και του λέω “άλλο εσύ”» πρόσθεσε ο παρουσιαστής. «Αν θες να έχεις έναν κριτή με ατάκα, με χιούμορ και κάποιον που ξέρει μουσική…» του είπα και μου απαντάει: «ναι, αυτό είναι το θέμα μου, ότι οι άλλοι ξέρουν από μουσική. Και λέω… είμαι ραδιοφωνικός πα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάσος Τρύφωνος: Η άγνωστη πρόταση που του είχε κάνει ο Νίκος Κοκλώνης και η επική απάντησή του

Στην κάμερα της εκπομπής Happy Day μίλησε ο Τάσος Τρύφωνος, ο οποίος αποκάλυψε μεταξύ άλλων την πρόταση που του είχε κάνει ο Νίκος Κοκλώνης για να συμμετάσχει στο επόμενο J2US. «Με το J2US και τον Νίκο Κοκλώνη υπάρχει ένα φλερτ από την πρώτη-πρώτη χρονιά. Πήγα στο γραφείο του, ήταν το καλοκαίρι που πέρασε και του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»