Αλέξανδρος Πασχαλάκης: «Συνεντεύξεις δεν δίνω» – Το μήνυμα μετά τις φήμες χωρισμού από την Ειρήνη Παπαδοπούλου

22:26 - 14/01/2023

Έντονες είναι οι φήμες τις τελευταίες ώρες που την Ειρήνη Παπαδοπούλου και τον Αλέξανδρο Πασχαλάκη να To άρθρο Αλέξανδρος Πασχαλάκης: «Συνεντεύξεις δεν δίνω» – Το μήνυμα μετά τις φήμες χωρισμού από την Ειρήνη Παπαδοπούλου δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλέξανδρος Πασχαλάκης: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον χωρισμό του από την Ειρήνη Παπαδοπούλου - «Σεβόμαστε λίγο τις γυναίκες»

 Το  ζευγάρι έπειτα από περίπου τέσσερα χρόνια σχέσης έδωσε το οριστικό τέλος, με αιτία τη ζήλια της τραγουδίστριας

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Αλέξανδρος Πασχαλάκης: Το πρώτο μήνυμα για τον χωρισμό με την Παπαδοπούλου – «Σεβόμαστε λίγο…»

Ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης του Ολυμπιακού και η τραγουδίστρια Ειρήνη Παπαδοπούλου δεν είναι πλέον μαζί, καθώς το ζευγάρι αποφάσισε να χαράξει διαφορετικούς δρόμους στη ζωή του. Ο γνωστός ραδιοφωνικός παραγωγός από τη Θεσσαλονίκη, Κωστής Ραπτόπουλος, ανέφερε πως Πασχαλάκης και Παπαδοπούλου χώρισαν ήσυχα, ενώ αποκάλυψε τον λόγο ο οποίος φέρεται να ήταν η ζήλια της τραγουδίστριας. Η είδηση κυκλοφόρησε αμέσως, όπως και οι πληροφορίες από τη Θεσσαλονίκη, με τον Πασχαλάκη να παίρνει μερικές ώρες αργότερα θέση για τον χωρισμό και τα δημοσιεύματα. «Συνεντεύξεις δεν δίνω γενικότερα… Στο μέλλον αν θέλω να πω κάτι θα το μάθετε από μένα… Σεβόμαστε λίγο τις γυναίκες! Υ.Γ. Μόνος στόχος πρωτάθλημα και κύπε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»