Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος για την γνωριμία του με την Χρύσα Μιχαλοπούλου – «Θα είμαι ειλικρινής»

16:58 - 15/01/2023

Στον καναπέ του Καλύτερα Δε Γίνεται με την Ναταλία Γερμανού κάθισε ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος, ο οποίος μίλησε για το πως […] The post Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος για την γνωριμία του με την Χρύσα Μιχαλοπούλου – «Θα είμαι ειλικρινής» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λεωνίδας Κουτσόπουλος: Η σχέση του με την Χρύσα Μιχαλοπούλου και το όνομα που θα πάρει ο γιος τους

Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος είναι και φέτος στην κριτική επιτροπή του MasterChef

Διαβάστε το στο in.gr

Η εξομολόγηση του Λεωνίδα Κουτσόπουλου για τη γνωριμία του με τη Χρύσα Μιχαλοπούλου: «Θα είμαι ειλικρινής»

Ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Καλύτερα δε γίνεται» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τη γνωριμία του με τη Χρύσα Μιχαλοπούλου ενώ αποκάλυψε το όνομα που θα δώσουν στον τεσσάρων μηνών γιο τους. «Γνωριστήκαμε με αυτόν τον βαρετό τρόπο (σ.σ. ιντερνετικά), αλλά αποτελεσματικό. Θα είμαι ειλικρινής. Δεν θέλω να πω ότι δεν έστειλα, αλλά […] The post Η εξομολόγηση του Λεωνίδα Κουτσόπουλου για τη γνωριμία του με τη Χρύσα Μιχαλοπούλου: «Θα είμαι ειλικρινής» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»