Ιωάννα Παππά: «Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ότι είμαι έγκυος»

15:10 - 16/01/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας η Ιωάννα Παππά. Η γνωστή ηθοποιός, που […] The post Ιωάννα Παππά: «Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ότι είμαι έγκυος» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Παππά: «Είδα το παιδί μου σε όνειρο πριν μάθω ότι είμαι έγκυος»

«Ίσως ένιωσα ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου, δεν ξέρω» σημείωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ιωάννα Παππά: Το «προφητικό» όνειρο για το παιδί της πριν μάθει ότι είναι έγκυος

Η δημοφιλής ηθοποιός Ιωάννα Παππά, καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον την μεσημβρίαν», θυμάται τότε που είχε ονειρευτεί το παιδί της πριν καν μάθει ότι είναι έγκυος. Η αγαπημένη ηθοποιός μίλησε για ένα «προφητικό» όνειρο που είδε λίγες μέρες πριν μάθει ότι ήταν έγκυος. «Κάτι που συμβαίνει, ειδικά μέσα στο σώμα σου, το καταλαβαίνεις. Εγώ ... Περισσότερα To άρθρο Ιωάννα Παππά: Το «προφητικό» όνειρο για το παιδί της πριν μάθει ότι είναι έγκυος δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ιωάννα Παππά: Το προφητικό όνειρο που είδε λίγο πριν μάθει ότι είναι έγκυος

«Ίσως ένιωσα ότι κάτι συμβαίνει στο σώμα μου...»

Διαβάστε το στο in.gr

Ιωάννα Παππά: Το προφητικό όνειρο λίγο πριν μάθει ότι είναι έγκυος

H Ιωάννα Παππά εξομολογήθηκε πως το όνειρο με το μωρό «ήταν το πιο όμορφο που μου συνέβηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Ιωάννα Παππά: «Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ακόμα ότι είμαι έγκυος»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας η Ιωάννα Παππά.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ιωάννα Παππά: «Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ότι είμαι έγκυος»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας η Ιωάννα Παππά.Καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας η Ιωάννα Παππά.Η γνωστή ηθοποιός, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση «Ψηλά από τη Γέφυρα» στο θέατρο Βεάκη, μίλησε στον Φώτη Σεργουλόπουλο και τη Τζένη Μελιτά, όπου μεταξύ άλλων εξομολογήθηκε μία «μεταφυσική» εμπειρία που είχε με ένα «προφητικό» όνειρο. Συγκεκριμένα, η Ιωάννα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιωάννα Παππά: Η αποκάλυψη για το «προφητικό» όνειρο που είχε δει λίγο πριν μάθει ότι ήταν έγκυος

Καλεσμένη στην εκπομπή “Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν” βρέθηκε η Ιωάννα Παππά. Η δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε To άρθρο Ιωάννα Παππά: Η αποκάλυψη για το «προφητικό» όνειρο που είχε δει λίγο πριν μάθει ότι ήταν έγκυος δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιωάννα Παππά: «Είδα το παιδί μου σε όνειρο πριν μάθω ότι είμαι έγκυος»

Καλεσμένη στην εκπομπή “Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν” βρέθηκε η Ιωάννα Παππά. Η δημοφιλής ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο χάρισμα της διαίσθηση που έχει καταλάβει ότι διαθέτει αποκαλύπτοντας μάλιστα και το “προφητικό” όνειρο που είδε λίγες μέρες πριν μάθει ότι ήταν έγκυος. «Κάτι που συμβαίνει, ειδικά μέσα στο σώμα σου, το καταλαβαίνεις. Εγώ έχω και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Ιωάννα Παππά: Το «προφητικό» όνειρο λίγο πριν μάθει ότι ήταν έγκυος

Καλεσμένη στην εκπομπή “Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν” βρέθηκε η δημοφιλής ηθοποιός, Ιωάννα Παππά.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ιωάννα Παππά: Το “προφητικό” όνειρο και η διαίσθηση – “Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ότι είμαι έγκυος”

Η Ιωάννα Παππά ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» βρέθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε για το χάρισμα της διαίσθησης που έχει καταλάβει ότι διαθέτει, αλλά και για ένα “προφητικό” όνειρο που είδε πριν μάθει ότι είναι έγκυος. “Έχω μία αίσθηση μερικές φορές ότι κάτι μπορεί να συμβεί σε […] The post Ιωάννα Παππά: Το “προφητικό” όνειρο και η διαίσθηση – “Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ότι είμαι έγκυος” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ιωάννα Παππά: "Είδα το παιδί μου στον ύπνο μου πριν μάθω ότι είμαι έγκυος"

"Έχω μία αίσθηση μερικές φορές ότι κάτι μπορεί να συμβεί σε έναν διπλανό μου άνθρωπο"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ιωάννα Παππά: Το «προφητικό» όνειρο λίγες ημέρες πριν μάθει πως είναι έγκυος

Η Ιωάννα Παππά βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν» και μίλησε για την εμπειρία που είχε με ένα «προφητικό» όνειρο. Η ηθοποιός, που φέτος συμμετέχει στη θεατρική παράσταση «Ψηλά από τη Γέφυρα», λίγες ημέρες πριν μάθει πως είναι έγκυος είδε το παιδί της στον ύπνο της. «Έχω μία αίσθηση μερικές φορές ότι κάτι μπορεί […] The post Ιωάννα Παππά: Το «προφητικό» όνειρο λίγες ημέρες πριν μάθει πως είναι έγκυος appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»