Αργύρης Πανταζάρας: Απαντά για την προσωπική του ζωή

12:56 - 19/01/2023

Καλεσμένος της Κατερίνας Καινούργιου βρέθηκε ο Αργύρης Πανταζάρας, το πρωινό της Πέμπτης, στο πλατό της εκπομπής Super Κατερίνα με αφορμή […] The post Αργύρης Πανταζάρας: Απαντά για την προσωπική του ζωή appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αργύρης Πανταζάρας: Επικίνδυνο όταν σου χρεώνουν σχέσεις, είμαι πολύ καλά στην προσωπική μου ζωή

Όσα είπε ο Αργύρης Πανταζάρας για τη φημολογούμενη σχέση με την ηθοποιό Σίσσυ Τουμάση. Για την προσωπική και την επαγγελματική του ζωή μίλησε ο Αργύρης Πανταζάρας όταν συνάντησε την Κατερίνα Καινούργιου, στο πλατό της εκπομπής Super Κατερίνα στον Alpha, με αφορμή την καθημερινή σειρά “Παράδεισος των κυριών”. «Αυτό θα έλεγα πως είναι λίγο Οργουελικό. Δηλαδή ... Περισσότερα To άρθρο Αργύρης Πανταζάρας: Επικίνδυνο όταν σου χρεώνουν σχέσεις, είμαι πολύ καλά στην προσωπική μου ζωή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Άρης δεν σκοράρει και αδικεί την προσπάθειά του

Στη συγκεντρωτική στατιστική του Πρωταθλήματος ο Άρης είναι στην πρώτη θέση στην κατηγορία των χαμένων ευκαιριών αλλά και των ασίστ που… δεν έγιναν γκολ.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Αργύρης Πανταζάρας: Είμαι πολύ καλά στη ζωή μου

Για την προσωπική του ζωή και τις φήμες που τον θέλουν σε σχέση με την ηθοποιό Σίσσυ Τουμάση μίλησε το πρωί στην εκπομπή Super Κατερίνα ο Αργύρης Πανταζάρας. Όταν η Κατερίνα Καινούργιου τον ρώτησε για όσα ακούγονται εκείνος δεν απάντησε ευθέως. «Αυτό θα έλεγα πως είναι λίγο Οργουελικό. Δηλαδή μπορεί να είσαι σε μια άλλη σχέση και να δημοσιεύσουν μια άλλη σχέση και η άλλη να έχει άλλη σχέση. Αυτό είναι Οργουελικό και λίγο επικίνδυνο γιατί όντως μπορεί να κάνεις κακό σε κάποιον. Αν ανακοινώσουμε τώρα ότι εμείς είμαστε μαζί, κάποιος μπορεί να πειραχτεί. Αυτό έχει να κάνει με το ότι το αναπαράγουν πολλές φορές πράγματα χωρίς να τα ελέγξει κανένας. Παρόλα αυτά εμένα μου αρέσει ούτε να κρύβεσαι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αργύρης Πανταζάρας: Μιλάει για τη προσωπική του ζωή – Η αμηχανία για την Έλλη Τρίγγου

Καλεσμένος στην εκπομπή της Κατερίνας Καινούργιου βρέθηκε το πρωί της Πέμπτης 19/1 ο Αργύρης Πανταζάρας. Ο ηθοποιός, ο οποίος πρωταγωνιστεί στην τηλεοπτική σειρά «Παράδεισος των Κυριών» ρωτήθηκε για τις σχέσεις που του χρεώνουν κατά καιρούς, ενώ δήλωσε πως αυτή την περίοδο είναι καλά στην προσωπική του ζωή. «Μπορεί να είσαι με άλλη σχέση και να […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αργύρης Πανταζάρας: Επικίνδυνο όταν σου χρεώνουν Αργύρης Πανταζάρας, είμαι πολύ καλά στην προσωπική μου ζωή

Όσα είπε ο Αργύρης Πανταζάρας για τη φημολογούμενη σχέση με την ηθοποιό Σίσσυ Τουμάση.Όσα είπε ο Αργύρης Πανταζάρας για τη φημολογούμενη σχέση με την ηθοποιό Σίσσυ Τουμάση.Για την προσωπική και την επαγγελματική του ζωή μίλησε ο Αργύρης Πανταζάρας όταν συνάντησε την Κατερίνα Καινούργιου, στο πλατό της εκπομπής Super Κατερίνα στον Alpha, με αφορμή την καθημερινή σειρά “Παράδεισος των κυριών”. «Αυτό θα έλεγα πως είναι λίγο Οργουελικό. Δηλαδή μπορεί […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»