Νεφέλη Ορφανού: «Όταν βρέθηκα σε δύσκολη κατάσταση ο Πέτρος Φιλιππίδης μου πέταξε τον μισθό του στα πόδια μου»

14:08 - 20/01/2023

Σε συνέντευξη που έδωσε στο Πρωινό, η Νεφέλη Ορφανού μίλησε τόσο για τον Πέτρο Φιλιππίδη όσο και για τον Γιώργο […] The post Νεφέλη Ορφανού: «Όταν βρέθηκα σε δύσκολη κατάσταση ο Πέτρος Φιλιππίδης μου πέταξε τον μισθό του στα πόδια μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεφέλη Ορφανού: «Όταν βρέθηκα σε δύσκολη κατάσταση ο Φιλιππίδης μου πέταξε τον μισθό του στα πόδια μου»

Για τον Πέτρο Φιλιππίδη όσο και για τον Γιώργο Κιμούλη, μίλησε η Νεφέλη Ορφανού σε συνέντευξη που έδωσε στο Πρωινό.Για τον Πέτρο Φιλιππίδη όσο και για τον Γιώργο Κιμούλη, μίλησε η Νεφέλη Ορφανού σε συνέντευξη που έδωσε στο Πρωινό.«Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν ένας άνθρωπος πάρα πολύ έντονος από όλες τις πλευρές. Τον καιρό που ήμασταν μαζί τέτοιο πράγμα δεν είχα δει. Βεβαίως, ήταν πάρα πολύ ορμητικός, με ταπεραμέντο και εξαιρετικό ταλέντο. Λυπάμαι πάρα πολύ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νεφέλη Ορφανού για Πέτρο Φιλιππίδη: «Ήρθε και μου πέταξε τον μισθό του στα πόδια μου, τον εκτίμησα πάρα πολύ»

Η Νεφέλη Ορφανού παραχώρησε τη νέα της συνέντευξη στο «Πρωινό» του ANT1 και στον Νίκο Κανάκη. To άρθρο Νεφέλη Ορφανού για Πέτρο Φιλιππίδη: «Ήρθε και μου πέταξε τον μισθό του στα πόδια μου, τον εκτίμησα πάρα πολύ» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νεφέλη Ορφανού: "Όταν βρέθηκα σε δύσκολη κατάσταση ο Πέτρος Φιλιππίδης μου πέταξε τον μισθό του στα πόδια μου"

"Γιατί εμένα ο Κιμούλης μου φέρθηκε καλά;"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»