Άρης Τσάπης: Παντρεύτηκε ο Θανάσης από το «Ευτυχισμένοι μαζί» – Φωτογραφίες TLIFE

19:16 - 21/01/2023

Τα σκαλιά της εκκλησίας ανέβηκε πριν λίγη ώρα στο πλευρό της αγαπημένης του Ειρήνης, ο Άρης To άρθρο Άρης Τσάπης: Παντρεύτηκε ο Θανάσης από το «Ευτυχισμένοι μαζί» – Φωτογραφίες TLIFE δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άρης Τσάπης: Παντρεύτηκε ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» - Παραγαμπράκι ο δύο ετών γιος του ζευγαριού (Εικόνες)

Δείτε το φωτογραφικό άλμπουμ του γάμου του με την Ειρήνη Ξυπνητού

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Άρης Τσάπης: Παντρεύτηκε ο «Θανάσης» από το «Ευτυχισμένοι μαζί» (pics)

Γαμπρός ντύθηκε ο Θανάσης από την επιτυχημένη κωμική σειρά Ευτυχισμένοι μαζί, ο κατά κόσμον Άρης Τσάπης, έχοντας δώσει με τη…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Άρης Τσάπης: Παντρεύτηκε ο Θανάσης από το «Ευτυχισμένοι μαζί» – Φωτογραφίες

Ο Άρης Τσάπης, ο οποίος έγινε γνωστός στο τηλεοπτικό κοινό από τον ρόλο του Θανάση στη σειρά «Ευτυχισμένοι μαζί», παντρεύτηκε την αγαπημένη του, Ειρήνη Ξυπνητού. Το μυστήριο τελέστηκε στον Ιερό Ναό του Αγίου Νικολάου στον Πειραιά με το ζευγάρι να έχει δίπλα του, τον γιο του. Ο Άρης Τσάπης φροντίζει να κρατά τη ζωή του […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»