Σάκης Αρσενίου για Survivor: «Δεν είναι All Star, είναι οι πιο κουτσομπόληδες»

10:14 - 23/01/2023

Συνέντευξη στην κάμερα του Happy Day παραχώρησε ο Σάκης Αρσενίου. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε στη δημοσιογράφο Όλγα Λαφαζάνη και μεταξύ […] The post Σάκης Αρσενίου για Survivor: «Δεν είναι All Star, είναι οι πιο κουτσομπόληδες» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάκης Αρσενίου για «Survivor All Star»: Δεν είναι οι καλύτεροι παίκτες, είναι οι πιο κουτσομπόληδες και οι πιο μανουριάρηδες

«Λείπουν πάρα πολύ καλοί παίκτες, ο Ντάνος, ο Άρης Σοϊλέδης, ο Κόρο, είναι απλώς ένα μιξ παλιών παικτών» συμπλήρωσε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σάκης Αρσενίου - Survivor: «Δεν είναι All Star παίκτες, είναι οι πιο κουτσομπόληδες»

Ο Σάκης Αρσενίου έδωσε συνέντευξη και αναφέρθηκε στο φετινό «Survivor All Star», αλλά και τη μουσική του πορεία.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Σάκης Αρσενίου για Survivor: Δεν είναι «All Star» με τους πιο κουτσομπόληδες και πιο τρολ παίκτες

«Λείπουν πάρα πολύ καλοί παίκτες: ο Ντάνος, ο Άρης Σοϊλέδης, ο Κόρο. Είναι απλώς ένα μιξ παλιών παικτών»

Διαβάστε το στο news.gr

Σάκης Αρσενίου: «Δεν είναι Survivor All Star, είναι οι πιο κουτσομπόληδες και οι πιο τρολ»

Ο Σάκης Αρσενίου μίλησε στην εκπομπή «Happy Day» για το Survivor All Star, τη μουσική, αλλά και τον ερχομό του πρώτου του παιδιού.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Αρσενίου για Survivor: "Δεν είναι All Star, είναι οι πιο κουτσομπόληδες"

"Είναι απλώς ένα μιξ παλιών παικτών"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Σάκης Αρσενίου για Survivor All Star: «Είναι οι πιο κουτσομπόληδες και τα πιο τρολ»

Μπαμπάς για πρώτη φορά θα γίνει σε λίγο καιρό ο Σάκης Αρσενίου και μίλησε για τη σύζυγό του, το μωρό που περιμένουν αλλά και το Survivor All Star. «Έχω βγάλει χρήματα αλλά έχω χαλάσει και πολλά, γιατί αυτή η δουλειά δεν είναι μόνο του «πάρε», είναι και του «δώσε». Τα χρήματα που παίρνεις τα δίνεις […] The post Σάκης Αρσενίου για Survivor All Star: «Είναι οι πιο κουτσομπόληδες και τα πιο τρολ» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»