Ρένια Λουιζίδου: «Είμαι βουτηγμένη στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου»

13:04 - 24/01/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τη Δανάη Μπάρκα έδωσε η Ρένια Λουιζίδου. Η ηθοποιός μίλησε για την παράσταση «Sexy […] The post Ρένια Λουιζίδου: «Είμαι βουτηγμένη στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρένια Λουιζίδου: Είμαι βουτηγμένη στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου

Η αγαπημένη ηθοποιός Ρένια Λουιζίδου μίλησε στο «Πάμε Δανάη!» για την παράσταση «Sexy Laundry», για τον λόγο που δε νιώθει «φωτογραφήσιμη» και για τις ανασφάλειες που αντιμετωπίζει. «Είναι μία καλή σεζόν για τα θέατρα γενικά, μέχρι τώρα, κι εμείς με τον Σπύρο Παπαδόπουλο πάμε πολύ καλά στο θέατρο “Κάππα”. Ό,τι ηλικία κι αν έχεις, νομίζω ... Περισσότερα To άρθρο Ρένια Λουιζίδου: Είμαι βουτηγμένη στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ρένια Λουιζίδου: Είμαι βουτηγμένη στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τη Δανάη Μπάρκα έδωσε η Ρένια Λουιζίδου. Η ηθοποιός αναφέρθηκε στην παράσταση «Sexy Laundry», το λόγο που δε νιώθει «φωτογραφήσιμη» και για τις ανασφάλειες που αντιμετωπίζει. «Είναι μία καλή σεζόν για τα θέατρα γενικά, μέχρι τώρα, κι εμείς με τον Σπύρο Παπαδόπουλο πάμε πολύ καλά στο θέατρο “Κάππα”. Ό,τι ηλικία κι αν έχεις, νομίζω ότι αποκλείεται να δεις την παράσταση και να μην ταυτιστείς σε κάποιο σημείο. Βλέπω τον κόσμο κατά τη διάρκεια της παράστασης να σκουντιέται και στο τέλος μένουν για να μου πουν “πόσο σε καταλαβαίνω”. Πριν από 10-15 χρόνια μπορεί να αγχωνόμουν για να διατηρήσω τις επιτυχίες που είχα κάνει, τώρα είναι μόνο χαρά. Όποιος βγαί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ρένια Λουιζίδου: «Από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, είμαι βουτηγμένη στην ανασφάλεια»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και τη Δανάη Μπάρκα έδωσε η Ρένια Λουιζίδου.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ρένια Λουιζίδου: Είμαι “βουτηγμένη” στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου

Για τις ανασφάλειες της και για το άγχος της να διατηρήσει τις επιτυχίες που είχε κάνει στην τηλεόραση, μίλησε η Ρένια Λουιζίδου, σε συνέντευξη που παραχώρησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη». «Πριν από 10-15 χρόνια μπορεί να αγχωνόμουν για να διατηρήσω τις επιτυχίες που είχα κάνει, τώρα είναι μόνο χαρά», είπε χαρακτηριστικά η γλυκιά ηθοποιός. Αναφορικά […] The post Ρένια Λουιζίδου: Είμαι “βουτηγμένη” στην ανασφάλεια από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»