Τσιτσιπάς: «Να κατακτήσω το Australian Open και να χτίσουμε ένα σχολείο στη Βικτόρια»

15:16 - 24/01/2023

Τσιτσιπάς: «Να κατακτήσω το Australian Open και να χτίσουμε ένα σχολείο στη Βικτόρια» 24/01/2023 Απόλυτα ικανοποιημένος με την εμφάνισή του και την πρόκρισή του στα ημιτελικά του Αυστραλιανού Όπεν εμφανίστηκε ο Στέφανος Τσιτσιπάς, ο οποίος μίλησε επίσης για τη... Μάργκοτ Ρόμπι, αλλά και για την φιλανθρωπική δραστηριότητά του.  Ο Τσιτσιπάς επιβεβαίωσε την ανωτερότητά του απέναντι στον Γϊρι Λεχέτσκα, επιβλήθηκε 6-3, 7-6(7-2), 6-4 και έκλεισε θέση για 4η φορά (και 3η σερί) στους τέσσερις καλύτερους του Αυστραλιανού Όπεν.  «Ήταν μια καλή εμφάνιση, αισθάνθηκα διαφορετικά σήμερα σε σχέση με προηγούμενα παιχνίδια. Ήταν δύσκολο στα τρία σετ, ήταν ένα από τα πιο δ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στέφανος Τσιτσιπάς: «Θέλω να κατακτήσω το Australian Open για να χτίσω ένα σχολείο στη Βικτώρια» – Τα χρήματα που έχει κερδίσει μέχρι στιγμής [βίντεο]

Στέφανος Τσιτσιπάς: Στις δηλώσεις του μετά τη νίκη με 3-0 σετ επί του Γίρι Λεχέτσκα και την πρόκρισή του στα ημιτελικά του Australian Open, ο Στέφανος Τσιτσιπάς μίλησε και πάλι με τα καλύτερα λόγια για την Αυστραλία. Στέφανος Τσιτσιπάς: Αναλυτικά οι δηλώσεις του Έλληνα τενίστα  Ήταν μια καλή εμφάνιση, αισθάνθηκα διαφορετικά σήμερα. Το πιο σημαντικό […] Το άρθρο Στέφανος Τσιτσιπάς: «Θέλω να κατακτήσω το Australian Open για να χτίσω ένα σχολείο στη Βικτώρια» – Τα χρήματα που έχει κερδίσει μέχρι στιγμής [βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»