Ψευτογιατρός – Νέα ντοκουμέντα: Οι πληρωμές των ταξιδιών, τα εμβάσματα στο εξωτερικό και τα μετρητά χιλιάδων ευρώ

16:50 - 25/01/2023

Νέα ντοκουμέντα για τον καταγγελλόμενο «ψευτογιατρό» έφερε στο φως το T-live με την Τατιάνα Στεφανίδου. Ο To άρθρο Ψευτογιατρός – Νέα ντοκουμέντα: Οι πληρωμές των ταξιδιών, τα εμβάσματα στο εξωτερικό και τα μετρητά χιλιάδων ευρώ δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νέα ντοκουμέντα για τον ψευτογιατρό: Τα εμβάσματα στο εξωτερικό, τα μετρητά χιλιάδων ευρώ και οι πληρωμές ταξιδιών

Νέα ντοκουμέντα για τον ψευτογιατρό έφερε στο φως της δημοσιότητας η εκπομπή “T-live” της Τατιάνας Στεφανίδου. Σύμφωναμε το ρεπορτάζ, υπάρχουν εμβάσματα σε τραπεζικούς λογαριασμούς του «ψευτογιατρού» στην Ελβετία και στην Γερμανία. Ο 66χρονος φυσικοθεραπευτής έταζε σε ανθρώπους που έπασχαν από σκλήρυνση κατά πλάκας ότι θα τους κάνει καλά, αλλά πρώτα, εκτός από το να πληρώσουν ... Περισσότερα To άρθρο Νέα ντοκουμέντα για τον ψευτογιατρό: Τα εμβάσματα στο εξωτερικό, τα μετρητά χιλιάδων ευρώ και οι πληρωμές ταξιδιών δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ψευτογιατρός: Τα ταξίδια, τα εμβάσματα στο εξωτερικό και τα μετρητά χιλιάδων ευρώ

Μέσα από το T Live με την Τατιάνα Στεφανίδου, το μεσημέρι της Τετάρτης, ήρθαν στο φως της δημοσιότητας νέα ντοκουμέντα για τον καταγγελλόμενο ψευτογιατρό […] The post Ψευτογιατρός: Τα ταξίδια, τα εμβάσματα στο εξωτερικό και τα μετρητά χιλιάδων ευρώ appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»