Η Ελένη Μενεγάκη εισέβαλε στη Δανάη Μπάρκα και τους άφησε όλους άφωνους

12:42 - 26/01/2023

Στο πλατό της Δανάης Μπάρκα εισέβαλε σήμερα η Ελένη Μενεγάκη. Αφορμή ήταν το βίντεο του Άρη Καβατζίκη, στο οποίο υποδύθηκε […] The post Η Ελένη Μενεγάκη εισέβαλε στη Δανάη Μπάρκα και τους άφησε όλους άφωνους appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελένη Μενεγάκη «εισέβαλε» στο πλατό της Μπάρκα

Η Ελένη Μενεγάκη έκανε την… έκπληξη, καθώς εμφανίστηκε στο πλατό της Δανάης Μπάρκα με κλάμερ στα μαλλιά. Αφορμή ήταν το βίντεο του Άρη Καβατζίκη, στο οποίο υποδύθηκε τον Σάκη Ρουβά από το βίντεο κλιπ του «Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα». Η αγαπημένη παρουσιάστρια άφησε στη μέση τις ετοιμασίες της για τη δική της εκπομπή μόνο και ... Περισσότερα To άρθρο Η Ελένη Μενεγάκη «εισέβαλε» στο πλατό της Μπάρκα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»