Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Πίναμε καφέ με την Ιωάννα Μαλέσκου 5 μήνες πριν και μου το ομολόγησε»

08:10 - 27/01/2023

Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος μίλησε στους δημοσιογράφους για την συνεργασία του με την Ιωάννα Μαλέσκου και την στιγμή που έμαθε για […] The post Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Πίναμε καφέ με την Ιωάννα Μαλέσκου 5 μήνες πριν και μου το ομολόγησε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: Με την Ιωάννα Μαλέσκου είχαμε το μειονέκτημα ότι ξεκινούσαμε στις 12

“Άρα όλη η θεματολογία είχε ήδη παίξει σε όλες τις εκπομπές νωρίτερα” δήλωσε ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος. Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος απάντησε στους δημοσιογράφους για τα νούμερα τηλεθέασης που σημείωνε η εκπομπή της Ιωάννας Μαλέσκου και την εγκυμοσύνη της. “Δεν έχω να σχολιάσω κάτι, παρά μόνο ότι εμείς είχαμε ένα μειονέκτημα ότι ξεκινούσαμε στις 12. Άρα όλη ... Περισσότερα To άρθρο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: Με την Ιωάννα Μαλέσκου είχαμε το μειονέκτημα ότι ξεκινούσαμε στις 12 δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «H Ιωάννα Μαλέσκου μου το ομολόγησε 5 μήνες πριν όταν πίναμε καφέ»

Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος μίλησε στους δημοσιογράφους για την συνεργασία του με την Ιωάννα Μαλέσκου και την στιγμή που έμαθε για την εγκυμοσύνη της.Ο Ποσειδώνας Γιαννόπουλος μίλησε στους δημοσιογράφους για την συνεργασία του με την Ιωάννα Μαλέσκου και την στιγμή που έμαθε για την εγκυμοσύνη της.«Δεν έχω να σχολιάσω κάτι, παρά μόνο ότι εμείς είχαμε ένα μειονέκτημα ότι ξεκινούσαμε στις 12. Άρα όλη η θεματολογία είχε ήδη παίξει σε όλες τις εκπομπές νωρίτερα. Εμείς ξεκινήσαμε με αυτό το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: "Πίναμε καφέ με την Ιωάννα Μαλέσκου 5 μήνες πριν και μου το ομολόγησε"

Όσα εξομολογήθηκε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;

Διονύσης Ατζαράκης για Χάρις Αλεξίου: «Η χιουμοριστική μας συνεργασία ήταν ιδέα του γιου της»

Αντώνης Αντωνίου: «Δεν νιώθω χορτασμένος από την καριέρα μου»