Ελισάβετ Μουτάφη: «Ήμουν αρνητική για χρόνια, αλλά τώρα πια δεν είμαι καθόλου»

00:58 - 30/01/2023

Την Ελισάβετ Μουτάφη και την Μαρίνα Ασλάνογλου υποδέχθηκε ο Θέμης Γεωργαντάς στο πλατό του After Dark, τη νύχτα της Κυριακής, στο […] The post Ελισάβετ Μουτάφη: «Ήμουν αρνητική για χρόνια, αλλά τώρα πια δεν είμαι καθόλου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελισάβετ Μουτάφη: Ήμουν αρνητική αλλά τώρα πια…

Η αγαπημένη ηθοποιός μιλά για τα τηλεοπτικά σχέδια της πέραν της υποκριτικής.

Διαβάστε το στο in.gr

Ελισάβετ Μουτάφη: «Ήμουν αρνητική για πολλά χρόνια, έχω μιλήσει και δημόσια για αυτό»

Καλεσμένοι στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά, After Dark βρέθηκαν το βράδυ της Κυριακής 30/1 η Ελισάβετ To άρθρο Ελισάβετ Μουτάφη: «Ήμουν αρνητική για πολλά χρόνια, έχω μιλήσει και δημόσια για αυτό» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ελισάβετ Μουτάφη: «Τότε ήμουν αρνητική – Όσο περνάνε τα χρόνια, δεν είμαι καθόλου»

Όσα αποκάλυψε η Ελισάβετ Μουτάφη στο Θέμη Γεωργαντά και την εκπομπή «After Dark».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ελισάβετ Μουτάφη: «Τότε ήμουν αρνητική, τώρα καθόλου»

Καλές φίλες και κουμπάρες, η Ελισάβετ Μουτάφη με τη Μαρίνα Ασλάνογλου, βρέθηκαν στο After Dark την Κυριακή. Ανάμεσα σε όσα μοιράστηκαν ήταν και η σκέψη να κάνουν κάτι μαζί και πέρα από την υποκριτική. «Εννοείται πως θα κάναμε τηλεόραση μαζί με την Μαρίνα, τα πάντα θα κάναμε μαζί. Μου έχουν προτείνει πολλά χρόνια πριν να […] The post Ελισάβετ Μουτάφη: «Τότε ήμουν αρνητική, τώρα καθόλου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»