Η Ελένη Μενεγάκη εξομολογείται: «Εγώ κι αυτός ήμασταν ένα»

14:10 - 30/01/2023

Η Ελένη Μενεγάκη και οι συνεργάτες της ξεκίνησαν τη σημερινή εκπομπή σχολιάζοντας ένα βίντεο που έγινε viral στο διαδίκτυο σε […] The post Η Ελένη Μενεγάκη εξομολογείται: «Εγώ κι αυτός ήμασταν ένα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Ελένη Μενεγάκη εξομολογείται: «Εγώ κι αυτός ήμασταν ένα»

Η Ελένη Μενεγάκη και οι συνεργάτες της ξεκίνησαν τη σημερινή εκπομπή σχολιάζοντας ένα βίντεο που έγινε viral στο διαδίκτυο σε όλοκληρο τον κόσμο και στο οποίο περιγράφεται η ιστορία ενός σκύλου, που στάθηκε στο πλευρό του ιδιοκτήτη του όταν εκείνος μπήκε στο νοσοκομείο.Η Ελένη Μενεγάκη και οι συνεργάτες της ξεκίνησαν τη σημερινή εκπομπή σχολιάζοντας ένα βίντεο που έγινε viral στο διαδίκτυο σε όλοκληρο τον κόσμο και στο οποίο περιγράφεται η ιστορία ενός σκύλου, που στάθηκε στο πλευρό του ιδιοκτήτη του όταν εκείνος μπήκε στο νοσοκομείο.Με αφορμή την προβολή του συγκεκριμένου αποσπάσματος, η Ελένη Μενεγάκη πήρε τον λόγο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελένη Μενεγάκη: "Εγώ κι αυτός ήμασταν ένα"

"Δεν εξηγείται, είναι σαν να έχεις έρθει πολύ κοντά με μία άλλη ψυχή"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»