Σοκάρει η Ελεονώρα Μελέτη: «Η Έλενα Χριστοπούλου με πήρε και μου είπε ότι πυροβόλησαν τον Πάνο Καλλίτση στην καρδιά»

10:24 - 01/02/2023

Με αφορμή τη συγκινητική κατάθεση ψυχής που έκανε η Έλενα Χριστοπούλου στην εκπομπή «Έλεος!» και στους To άρθρο Σοκάρει η Ελεονώρα Μελέτη: «Η Έλενα Χριστοπούλου με πήρε και μου είπε ότι πυροβόλησαν τον Πάνο Καλλίτση στην καρδιά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη για Έλενα Χριστοπούλου: «Μου είπε ότι πυροβόλησαν τον Πάνο Καλλίτση στην καρδιά»

Την αποκαλυπτική συνέντευξη της Έλενας Χριστοπούλου στην εκπομπή «Έλεος!», σχολίασε η Ελεονώρα Μελέτη το πρωί της Τετάρτης στην εκπομπή της, η οποία προχώρησε σε αποκαλύψεις για την ημέρα όπου ο Πάνος Καλλίτσης, πρώην σύζυγος της booker, δέχτηκε δύο σφαίρες στην καρδιά. «Από την πρώτη στιγμή, ήμουν εκεί μετά το περιστατικό. Ήμουν ο πρώτος άνθρωπος που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»