Σοκάρει η Ελεονώρα Μελέτη: «Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά, δεν θα το ξεχάσω ποτέ»

10:40 - 01/02/2023

Με αφορμή την εξομολόγηση που έκανε η Έλενα Χριστοπούλου στην εκπομπή «Έλεος», η Ελεονώρα Μελέτη προχώρησε σε αποκαλύψεις για το […] The post Σοκάρει η Ελεονώρα Μελέτη: «Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά, δεν θα το ξεχάσω ποτέ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη: Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά

«Το πώς έζησε αυτός ο άνθρωπος, δεν μπορώ να το καταλάβω πραγματικά», είπε η Ελεονώρα Μελέτη. Η Ελεονώρα Μελέτη, με αφορμή την εξομολόγηση που έκανε η Έλενα Χριστοπούλου στην εκπομπή «Έλεος», προχώρησε σε αποκαλύψεις για το βράδυ, όπου ο Πάνος Καλλίτσης, δέχτηκε δύο σφαίρες στην καρδιά. «Από την πρώτη στιγμή, ήμουν εκεί μετά το περιστατικό. ... Περισσότερα To άρθρο Ελεονώρα Μελέτη: Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ελεονώρα Μελέτη: Είδα τον Πάνο Καλλίτση με δύο σφαίρες στην καρδιά

Στο πλατό της εκπομπής «Έλεος!» του Mega βρέθηκε το βράδυ της Τρίτης (31/01) καλεσμένη η Έλενα Χριστοπούλου και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην επίθεση που είχε δεχθεί στο παρελθόν κατά την οποία ο πρώην σύζυγός της, Πάνος Καλλίτσης δέχθηκε δυο σφαίρες. Το συγκεκριμένο απόσπασμα προβλήθηκε και στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και η Ελεονώρα Μελέτη θυμήθηκε εκείνο το βράδυ το οποίο έχει χαραχθεί στη μνήμη της. «Από την πρώτη στιγμή, ήμουν εκεί μετά το περιστατικό. Ήμουν ο πρώτος άνθρωπος που πήρε η Έλενα Χριστοπούλου τηλέφωνο. Όσες φορές την ακούω να μιλά γι’ αυτό, ξυπνούν εκείνες οι μνήμες. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ, ήμουν στο Epsilon Tv τότε με την εκπομπή Hashtag και με παίρνει η Έλενα – δεν μπορο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά, δεν θα το ξεχάσω ποτέ»

Σε μια συγκλονιστική αποκάλυψη προχώρησε η Ελεονώρα Μελέτη με αφορμή την συνέντευξη της Έλενας Χριστοπούλου στην εκπομπή «Έλεος».Σε μια συγκλονιστική αποκάλυψη προχώρησε η Ελεονώρα Μελέτη με αφορμή την συνέντευξη της Έλενας Χριστοπούλου στην εκπομπή «Έλεος».«Από την πρώτη στιγμή, ήμουν εκεί μετά το περιστατικό. Ήμουν ο πρώτος άνθρωπος που πήρε η Έλενα Χριστοπούλου τηλέφωνο. Όσες φορές την ακούω να μιλά γι’ αυτό, ξυπνούν εκείνες οι μνήμες. Δεν θα το ξεχάσω ποτέ, ήμουν στο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ελεονώρα Μελέτη: «Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά, δεν θα το ξεχάσω ποτέ»

«Το πώς έζησε αυτός ο άνθρωπος, δεν μπορώ να το καταλάβω πραγματικά»

Διαβάστε το στο news.gr

Ελεονώρα Μελέτη: “Είδα τον Πάνο Καλλίτση με δύο σφαίρες στην καρδιά…”

Η Ελεονώρα Μελέτη σχολίασε τις δηλώσεις της Έλενας Χριστοπούλου σχετικά με την επίθεση που είχε δεχθεί η ίδια με τον πρώην σύζυγό της Πάνο Καλλίτση στην εκπομπή “Έλεος!”. Περιγράφοντας το βράδυ που ο Πάνος Καλλίτσης δέχθηκε δύο σφαίρες, η Έλενα Χριστοπούλου σημείωσε μεταξύ άλλων: “Δεν υπήρξε κάποιος θεατής και κάποιος πρωταγωνιστής όπως δυστυχώς υπάρχει η […] The post Ελεονώρα Μελέτη: “Είδα τον Πάνο Καλλίτση με δύο σφαίρες στην καρδιά…” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ελεονώρα Μελέτη: "Είδα τον Πάνο Καλλίτση με 2 σφαίρες στην καρδιά, δεν θα το ξεχάσω ποτέ"

"Το πώς έζησε αυτός ο άνθρωπος, δεν μπορώ να το καταλάβω πραγματικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος