Άννα Καραμανλή: Σεξιστική η επίθεση από τον Γιώργο Βαρεμένο, σοκαρίστηκα

11:28 - 02/02/2023

«Δεν είναι αυτές συμπεριφορές, να επιτίθεσαι σε μία γυναίκα με τέτοιο τρόπο» τόνισε η Άννα Καραμανλή, λίγη ώρα μετά τον καυγά που είχε με τον Γιώργο Βαρεμένο κατά την κοινή τους παρουσία στην εκπομπή «Σήμερα» στον ΣΚΑΪ. Όλα έγιναν στον “αέρα” του ΣΚΑΪ όταν η Άννα Καραμανλή κατηγόρησε τον Αλέξη Τσίπρα πως την ημέρα που ... Περισσότερα To άρθρο Άννα Καραμανλή: Σεξιστική η επίθεση από τον Γιώργο Βαρεμένο, σοκαρίστηκα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άννα Καραμανλή: «Ήταν ξεκάθαρη σεξιστική επίθεση» – Για επεισόδιο με Βαρεμένο [Βίντεο]

Άννα Καραμανλή: Η βουλευτής, η οποία φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Κοινωνία Ώρα MEGA», υπογράμμισε πως το κλίμα πριν μπουν στο στούντιο «δεν ήταν έντονο», παρόλο που ο κ. Βαρεμένος «ήταν πολύ οξύς στις τοποθετήσεις του». «Εγώ εξέφρασα τη γνωμη μου και επειδή δεν έγινε αρεστή στον εκπρόσωπο του ΣΥΡΙΖΑ, μου επιτέθηκε, ήταν ξεκάθαρη σεξιστική επίθεση, μου […] Το άρθρο Άννα Καραμανλή: «Ήταν ξεκάθαρη σεξιστική επίθεση» – Για επεισόδιο με Βαρεμένο [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι