Ευγενία Δημητροπούλου: «Η υιοθεσία μπορεί να είναι επιλογή, όχι λύση »- Η νέα ζωή με την 2,5 ετών κόρη της

12:44 - 03/02/2023

Η Ευγενία Δημητροπούλου βρέθηκε καλεσμένη στο «Πρωινό μας» με τη Φαίη Σκορδά μιλώντας για τη συμμετοχή To άρθρο Ευγενία Δημητροπούλου: «Η υιοθεσία μπορεί να είναι επιλογή, όχι λύση »- Η νέα ζωή με την 2,5 ετών κόρη της δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευγενία Δημητροπούλου: Πιστεύω ότι η υιοθεσία μπορεί να είναι επιλογή και όχι λύση

“Ήταν μια επιθυμία και των δύο χωριστά, πριν γνωριστούμε. Ένιωθα πως δεν θα το τολμήσω μόνη μου και απλώς αυτό μας ένωσε πολύ νωρίς” δήλωσε η Ευγενία Δημητροπούλου. Η Ευγενία Δημητροπούλου βρέθηκε στο πλατό του Πρωινό μας με την Φαίη Σκορδά και μίλησε για την υιοθεσία και το πως είναι σαν μητέρα.  “Ήταν μια επιθυμία ... Περισσότερα To άρθρο Ευγενία Δημητροπούλου: Πιστεύω ότι η υιοθεσία μπορεί να είναι επιλογή και όχι λύση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Συγκλονιστική η Ευγενία Δημητροπούλου: «Η υιοθεσία μπορεί να είναι επιλογή, όχι λύση»

Ευγενία Δημητροπούλου: Η ηθοποιός  Ευγενία Δημητροπούλου βρέθηκε καλεσμένη στην ψυχαγωγική εκπομπή «Πρωινό μας» με τη Φαίη Σκορδά μιλώντας μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στη σειρά «Γλυκάνισος» αλλά και την πρόσφατη  υιοθεσία της κόρης της. Η Ευγενία Δημητροπούλου είπε στο πλατό της εκπομπής σχετικά με την υιοθεσία της μονάκριβης κόρης της: «Ήταν μια επιθυμία και […] Το άρθρο Συγκλονιστική η Ευγενία Δημητροπούλου: «Η υιοθεσία μπορεί να είναι επιλογή, όχι λύση» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ανθή Σαλαγκούδη: Η νέα κοινή εμφάνιση με τον Κοσμά Κουμιανό – «Ήρθαμε μαζί με τον σύντροφό μου»

Κώστας Σόμμερ – Βαλεντίνη Παπαδάκη: Έτσι απάντησαν στο ενδεχόμενο ενός τρίτου παιδιού – «Το σκεφτόμασταν έντονα»

Ελένη Μενεγάκη για Δημήτρη Παπανώτα: «Μια φορά να μπεις στην καρδιά μου δεν βγαίνεις ποτέ»

Shay Mitchell: Υιοθέτησε την πιο μοντέρνα version του Y2K makeup look που είναι ιδανικό για την επόμενη βραδινή σου έξοδο

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο

Ελεονώρα Μελέτη: Αποκάλυψε πόσους followers έχασε μετά την ανακοίνωση ότι κατεβαίνει στις Ευρωεκλογές με τη Ν.Δ.