Μέμος Μπεγνής: Με απειλούσε θαυμάστρια γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της

14:50 - 03/02/2023

Ο ηθοποιός Μέμος Μπεγνής μιλά για την αμφισβήτηση που εχει δεχτεί από ανθρώπους του χώρου του αλλά και τις απειλές που εχει δεχτεί από θαυμάστρια την εποχή που πρωταγωνιστούσε στη σειρά «Μη μου λες αντίο». «Στο ‘Μη μου λες αντίο’ ήταν απίστευτες οι εκδηλώσεις θαυμασμού. Μιλάμε τώρα μια σειρά κάνει επιτυχία με 15% και τότε ... Περισσότερα To άρθρο Μέμος Μπεγνής: Με απειλούσε θαυμάστρια γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέμος Μπεγνής: «Θαυμάστρια με απειλούσε, γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της»

«Με ακολούθησε η ταμπέλα του ωραίου, έχω ακούσει πάρα πολλές φορές στη λέξη ατάλαντος» ανέφερε, μεταξύ άλλων, ο ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μέμος Μπεγνής: «Με απειλούσε θαυμάστρια γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της»

Στην εκπομπή «Ελένη» και τη Δήμητρα Καλφούντζου έδωσε συνέντευξη ο Μέμος Μπεγνής.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μέμος Μπεγνής: «Με απειλούσε γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της»

Στην εκπομπή «Ελένη» και τη Δήμητρα Καλφούντζου έδωσε συνέντευξη ο Μέμος Μπεγνής. Ο ηθοποιός μίλησε για την αμφισβήτηση που εχει […] The post Μέμος Μπεγνής: «Με απειλούσε γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Μέμος Μπεγνής: «Με απειλούσε γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της»

Για τις αλλαγές στη ζωή του, αλλά και τους πρώτους του τηλεοπτικούς ρόλους μίλησε ο Μέμος To άρθρο Μέμος Μπεγνής: «Με απειλούσε γιατί δεν δέχτηκα να πάω για καφέ μαζί της» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μπεγνής: Με απειλούσε θαυμάστρια γιατί δεν πήγαινα για καφέ μαζί της – Έχω ακούσει πάρα πολλές φορές τη λέξη ατάλαντος

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη», παραχώρησε ο ηθοποιός, Μέμος Μπεγνής και μίλησε για τις αλλαγές στη ζωή του, αλλά και τους πρώτους του τηλεοπτικούς ρόλους. Ο ηθοποιός, αναφέρθηκε και στην απόφασή του να γίνει vegan: «Μεγαλώνω καλά πρώτον, γιατί μέσα μου είμαι ένα παιδί, είμαι αισιόδοξος και προσέχω τη διατροφή μου. Έγινα vegan γιατί αποφάσισα να Το άρθρο Μπεγνής: Με απειλούσε θαυμάστρια γιατί δεν πήγαινα για καφέ μαζί της – Έχω ακούσει πάρα πολλές φορές τη λέξη ατάλαντος εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Μέμος Μπεγνής: Θαυμάστρια με απειλούσε γιατί δεν πήγαμε για καφέ

Στις απειλές που είχε δεχτεί στο παρελθόν από θαυμάστριά του αναφέρθηκε μεταξύ άλλων ο Μέμος Μπεγνής σε συνέντευξη που παραχώρησε.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι