Μαριάννα Τουμασάτου: «Τώρα που το σκέφτομαι, θέλω να πέσω να πεθάνω μόνη μου

17:12 - 03/02/2023

Καλεσμένη στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Μαριάννα Τουμασάτου, το απόγευμα της Παρασκευής, προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση […] The post Μαριάννα Τουμασάτου: «Τώρα που το σκέφτομαι, θέλω να πέσω να πεθάνω μόνη μου appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαριάννα Τουμασάτου: «Έχω κάνει αγριάδες που δεν θα ήθελα να τις κάνει το παιδί μου»

«Έχουμε πάει μεγάλη παρέα, Θεσσαλονίκη-Κασσάνδρα, όλο το αντίθετο ρεύμα με το αυτοκίνητο, έτσι για πλάκα» δήλωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαριάννα Τουμασάτου: «Τώρα που το σκέφτομαι, θέλω να πέσω να πεθάνω μόνη μου»

Καλεσμένη στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Μαριάννα Τουμασάτου, το απόγευμα της Παρασκευής, όπου συνάντησε τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο στην ΕΡΤ.Καλεσμένη στο Στούντιο 4 βρέθηκε η Μαριάννα Τουμασάτου, το απόγευμα της Παρασκευής, όπου συνάντησε τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο στην ΕΡΤ.Μέσα σε όλα, η δημοφιλής πρωταγωνίστρια αναφέρθηκε στα εφηβικά της χρόνια και τις ακρότητες που έκανε σαν νέα! Πιο συγκεκριμένα, η Μαριάννα Τουμασάτου εξομολογήθηκε πως «φαντάζομαι πως η μάνα μου και ο πατέρας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαριάννα Τουμασάτου: «Τώρα που το σκέφτομαι, θέλω να πέσω να πεθάνω μόνη μου»

Καλεσμένη στο "Στούντιο 4" βρέθηκε η Μαριάννα Τουμασάτου, το απόγευμα της Παρασκευής (3/2).

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»