Σπανός: «Ο Μελισσανίδης μου είπε πως πρέπει να κερδίσει η ΑΕΚ για να πάρει το πρωτάθλημα»

22:50 - 05/02/2023

Ο Γιώργος Σπανός ανέφερε πως είχε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Δημήτρη Μελισσανίδη πριν παρθεί η απόφαση για μη διεξαγωγή της αναμέτρησης του Ατρόμητου με την ΑΕΚ.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπανός: «Ο Μελισσανίδης μου είπε πως πρέπει να κερδίσει η ΑΕΚ για να πάρει το πρωτάθλημα»

Ο Γιώργος Σπανός ανέφερε πως είχε τηλεφωνική επικοινωνία με τον Δημήτρη Μελισσανίδη πριν παρθεί η απόφαση για μη διεξαγωγή της αναμέτρησης του Ατρόμητου με την ΑΕΚ

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σπανός: Πήρα τηλέφωνο τον Μελισσανίδη και μού είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα

Το Ατρόμητος-ΑΕΚ που δεν έγινε ποτέ στο Περιστέρι το απόγευμα της Κυριακής 05/02 και θα κριθεί στις δικαστικές αίθουσες φαίνεται πως θα έχει πολλά επεισόδια.Το Ατρόμητος-ΑΕΚ που δεν έγινε ποτέ στο Περιστέρι το απόγευμα της Κυριακής 05/02 και θα κριθεί στις δικαστικές αίθουσες φαίνεται πως θα έχει πολλά επεισόδια.Ο ισχυρός άνδρας του Ατρομήτου Γιώργος Σπανός, μιλώντας στην εκπομπή Total Football του Open, αποκάλυψε τα εξής: «Είχα τηλεφωνική συνομιλία με τον κύριο Μελισσανίδη. Του είπα ελάτε να παίξουμε το παιχνίδι. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σπανός: «Eίπα στον Μελισσανίδη «πάμε να παίξουμε» και μου είπε ότι πρέπει να κερδίσει το ματς...»

Ο Γιώργος Σπανός μιλώντας στο Οpen αποκάλυψε το περιεχόμενο τηλεφωνικής του επικοινωνίας με τον Δημήτρη Μελισσανίδη λέγοντας ότι εκείνος του είπε πως «πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα» στην έκκληση του «πάμε να παίξουμε«. Από την AEK «απάντησαν» ότι ο ισχυρός άνδρας των Περιστεριωτών ζήτησε να μην κατατεθεί ένσταση...

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»