Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Είπα στον Γιώργο Κιμούλη ότι απαιτώ να μου ζητήσετε συγγνώμη μπροστά στον θίασο»

13:48 - 07/02/2023

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου, μιλώντας στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα», αναφέρθηκε στην περίοδο του «3,2,1 ΑΝΤ1», αλλά και στη συνεργασία που […] The post Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Είπα στον Γιώργο Κιμούλη ότι απαιτώ να μου ζητήσετε συγγνώμη μπροστά στον θίασο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λαμπροπούλου για Κιμούλη: Άκουσα τα εξ αμάξης, μου ζήτησε συγγνώμη μπροστά στον θίασο

Η χορεύτρια αναφέρθηκε στη «δύσκολη», όπως τη χαρακτήρισε, συνεργασία της με τον σκηνοθέτη - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Είπα στον Γιώργο Κιμούλη ότι απαιτώ να μου ζητήσετε συγγνώμη μπροστά στον θίασο»

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου, μιλώντας στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα», αναφέρθηκε στην περίοδο του «3,2,1 ΑΝΤ1», αλλά και στη συνεργασία που είχε με τον Γιώργο Κιμούλη.Η Μαρίνα Λαμπροπούλου, μιλώντας στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα», αναφέρθηκε στην περίοδο του «3,2,1 ΑΝΤ1», αλλά και στη συνεργασία που είχε με τον Γιώργο Κιμούλη.«Στην εκπομπή «3,2,1 ΑΝΤ1″ υπήρχαν πολλές ίντριγκες και γι’ αυτό τον λόγο διέκοψαν την εκπομπή απότομα τον δεύτερο χρόνο. Μιλάω μόνο με την Άννα Μαρία Λογοθέτη, που και που γράφουμε κανένα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Άκουσα τα εξ αμάξης από τον Γιώργο Κιμούλη, μου ζήτησε συγγνώμη μπροστά στον θίασο»

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου μίλησε στην εκπομπή Ποιος είναι Πρωινιάτικα για τα μαθήματα χορού που κάνει σε To άρθρο Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Άκουσα τα εξ αμάξης από τον Γιώργο Κιμούλη, μου ζήτησε συγγνώμη μπροστά στον θίασο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Λαμπροπούλου για Κιμούλη: Άκουσα τα εξ αμάξης, μου ζήτησε συγγνώμη μπροστά στον θίασο

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου σχολίασε τη συνεργασία που είχε στο παρελθόν με τον Γιώργο Κιμούλη και αποκάλυψε ότι ήταν δύσκολη. Σε δηλώσεις που έκανε στην εκπομπή «Ποιος είναι Πρωινιάτικα»ανέφερε ότι έτυχε να συνεργαστούν για τις ανάγκες θεατρικής παράστασης και αρχικά σημείωσε: «Δύσκολη συνεργασία… πφ, πάρα πολύ έντονος, όχι γενικότερα σε αυτά που λένε, αλλά στον τρόπο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαρίνα Λαμπροπούλου: "Είπα στον Γιώργο Κιμούλη ότι απαιτώ να μου ζητήσετε συγγνώμη μπροστά στον θίασο"

"Με την Κωνσταντίνα Στεφανοπούλου καμία σχέση, δεν μιλάμε ποτέ. Ούτε τότε μιλούσαμε. Δεν μου μιλούσε παιδί μου, δεν ξέρω γιατί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»