Κούγιας : «Θα δικαιωθεί ο Ατρόμητος – Έχουν δικαίωμα παρέμβασης ΠΑΟΚ, Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός»

15:28 - 07/02/2023

Ο Αλέξης Κούγιας αποκάλυψε στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ πως θα εκπροσωπήσει την ομάδα του Περιστερίου μετά από αίτημα που του έκανε ο πρόεδρος, Γιώργος Σπανός και τόνισε ότι Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός έχουν δικαίωμα παρέμβασης ως ομάδες που έχουν έννομο συμφέρον. «Μου τηλεφώνησαν το βράδυ τόσο ο Γιώργος Σπανός, όσο και ο δικηγόρος του Ατρομήτου και […] The post Κούγιας : «Θα δικαιωθεί ο Ατρόμητος – Έχουν δικαίωμα παρέμβασης ΠΑΟΚ, Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός» first appeared on ThesSports.

Διαβάστε Περισσότερα στο thessports.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κούγιας: «Θα δικαιωθεί ο Ατρόμητος με τη βοήθεια ΟΣΦΠ, ΠΑΟ και ΠΑΟΚ»

Ο Αλέξης Κούγιας επιβεβαίωσε σε δηλώσεις του σε ραδιοφωνικό σταθμό το ρεπορτάζ περί ανάληψης της υπεράσπισης του Ατρόμητου για όσα έγιναν στο ματς που δεν διεξήχθη, κόντρα στην ΑΕΚ. «Μου τηλεφώνησαν το βράδυ τόσο ο Γιώργος Σπανός, όσο και ο δικηγόρος του Ατρομήτου και μου ζήτησαν να συμμετάσχω στην διαδικασία. Ζήτησα ορισμένα πράγματα από τους […] The post Κούγιας: «Θα δικαιωθεί ο Ατρόμητος με τη βοήθεια ΟΣΦΠ, ΠΑΟ και ΠΑΟΚ» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thessports.gr

Πήρε εύκολα το ντέρμπι η ΑΕΚ

Το 1-0 του Άρη με Μορόν! (video)

Το 1-0 της ΑΕΚ στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό (video)

Φωνάζει για πέναλτι ο Παναθηναϊκό! (video)

Έμεινε με τον βαθμό μπορούσε και τη νίκη ο Άρης!

Μάντζιος: «Μπορούσαμε να κερδίσουμε»