Απάντηση Τσιάρτα στη μητέρα και την αδερφή του: «Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες, αυτό ψήφιζε ο αείμνηστος πατέρας μου»

16:38 - 07/02/2023

Ο Βασίλης Τσιάρτας μέσω ανάρτησης στα social media έδωσε την απάντηση του στην επιστολή της μητέρας και της αδερφής του, μέσω της οποίας διαχώριζαν την θέση τους από εκείνον, με αφορμή τις πολιτικές του πεποιθήσεις. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής δικαιολόγησε τις πολιτικές πεποιθήσεις του, με τις οποίες διαφώνησε δημόσια η οικογένεια του, ενώ έκανε ειδική αναφορά στο κόμμα «Δημιουργία Ξανά» με το οποίο θα είναι υποψήφιος. Συγκεκριμένα, τόνισε μέσω της υποψηφιότητας του αισθάνεται «ότι υπερασπίζομαι ξανά τα εθνικά μας χρώματα, όπως το 2004». Ακολουθεί ολόκληρη η ανάρτηση του Βασίλη Τσιάρτα στο Facebook: «Διευκρινίζω, προς κάθε ενδιαφερόμενο, τις πολιτικές μου απόψεις: -Η Ελλάδα ανήκει στους Έ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η απάντηση του Τσιάρτα στη μητέρα και την αδερφή του: «Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες, ο πατέρας μου ψήφιζε ΠΑΣΟΚ»

Υποψήφιος στις επερχόμενες βουλευτικές εκλογές θα είναι ο Βασίλης Τσιάρτας, με το κόμμα «ΕΘΝΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» των Θάνου Τζήμερου και Φαήλου Κρανηδιώτη.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Βασίλης Τσιάρτας: «Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες, αυτό ψήφιζε ο αείμνηστος πατέρας μου» απαντά στη μητέρα και την αδερφή του

Βασίλης Τσιάρτας: Mέσω ανάρτησης στα social media έδωσε την απάντηση του στην επιστολή της μητέρας και της αδερφής του, μέσω της οποίας διαχώριζαν την θέση τους από εκείνον, με αφορμή τις πολιτικές του πεποιθήσεις. Ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής δικαιολόγησε τις πολιτικές πεποιθήσεις του, με τις οποίες διαφώνησε δημόσια η οικογένεια του, ενώ έκανε ειδική αναφορά στο κόμμα […] Το άρθρο Βασίλης Τσιάρτας: «Η Ελλάδα ανήκει στους Έλληνες, αυτό ψήφιζε ο αείμνηστος πατέρας μου» απαντά στη μητέρα και την αδερφή του εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα