Ο Λάκης Λαζόπουλος εξομολογείται: «Είναι η μόνη εκπομπή που βλέπω και κλαίω, γιατί θυμάμαι τι γινόταν τότε»

11:16 - 09/02/2023

Μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη σε εξομολογητικό τόνο παραχώρησε ο Λάκης Λαζόπουλος στο «Mega Καλημέρα». Ο γνωστός ηθοποιός και […] The post Ο Λάκης Λαζόπουλος εξομολογείται: «Είναι η μόνη εκπομπή που βλέπω και κλαίω, γιατί θυμάμαι τι γινόταν τότε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάκης Λαζόπουλος: "Είναι η μόνη εκπομπή που βλέπω και κλαίω, γιατί θυμάμαι τι γινόταν τότε"

"Δεν ήμουν καθόλου καλά ψυχολογικά. Δεν αντέχω να με δω σήμερα. Βλέπω σκηνές και δεν ήμουν εγώ"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»