Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Να πάρω το συμβόλαιο και να πάω στο δικαστήριο;»

10:46 - 13/02/2023

Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό Μας» έκανε ο Γιώργος Θεοφάνους. Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης μίλησε για το τέλος της εκπομπής […] The post Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Να πάρω το συμβόλαιο και να πάω στο δικαστήριο;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεοφάνους για Βανδή: «Να πάρω το συμβόλαιο και να πάω στο δικαστήριο;»

Είχε γίνει γνωστό πως ο Γιώργος Θεοφάνους ετοίμαζε ολοκληρωμένο δίσκο για τη Δέσποινα Βανδή. Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: Να πάρω το συμβόλαιο και να πάω στα δικαστήρια; Είναι χαζό

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» παραχώρησε δηλώσεις ο Γιώργος Θεοφάνους και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στο τέλος της εκπομπής «Ένα Τραγούδι Ακόμα» που προβάλλεται από την συχνότητα του Open αλλά και την συνεργασία του με τη Δέσποινα Βανδή η οποία ναυάγησε. «Κάναμε 4 κύκλους, γυρίσαμε 48 επεισόδια. Κλείνει απόψε ο κύκλος της εκπομπής, δεν ξέρω τι θα ανοίξει παρακάτω. Η τελευταία προβολή είναι στις 10 Μαρτίου. Εννοείται πως είναι μεγάλη η χαρά, γιατί φέραμε τους πάντες» ανέφερε ο Γιώργος Θεοφάνους. «Εγώ δεν ανήκω σε κανένα κανάλι. Και στο Μαύρο Ρόδο που γράφω τραγούδια είναι στο Mega. Τι σημαίνει αυτό; Μουσικός είμαι. Δεν κάνω τηλεόραση από επάγγελμα, για το κέφι μου το κάνω» τόνισε ο μο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Για κάποιο λόγο αποφάσισε να δουλέψει με τις Μέλισσες και να κλείσει τον κύκλο»

Ο Γιώργος Θεοφάνους μίλησε στο «Πρωινό μας» και στον δημοσιογράφο Αρτ Αντιμιάν για την ολοκλήρωση της To άρθρο Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Για κάποιο λόγο αποφάσισε να δουλέψει με τις Μέλισσες και να κλείσει τον κύκλο» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Για κάποιο λόγο αποφάσισε να κλείσει αυτόν τον κύκλο»

Ο Γιώργος Θεοφάνους μίλησε για πρώτη φορά για το απρόσμενο τέλος της συνεργασίας του με τη Δέσποινα Βανδή.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιώργος Θεοφάνους: "Η Δέσποινα αποφάσισε για κάποιο λόγο να κλείσει η συνεργασία μας"

"Εγώ δεν ανήκω σε κανένα κανάλι"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Να πάρω το συμβόλαιο και να πάω στα δικαστήρια;»

O Γιώργος Θεοφάνους μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας» για το τέλος της εκπομπής του στο Open «Ένα Τραγούδι Ακόμα», αλλά και στη συνεργασία του με τη Δέσποινα Βανδή που διακόπηκε. «Κάναμε 4 κύκλους, γυρίσαμε 48 επεισόδια. Κλείνει απόψε ο κύκλος της εκπομπής, δεν ξέρω τι θα ανοίξει παρακάτω. Η τελευταία προβολή είναι στις 10 Μαρτίου. Εννοείται […] The post Γιώργος Θεοφάνους για Δέσποινα Βανδή: «Να πάρω το συμβόλαιο και να πάω στα δικαστήρια;» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»