«Έτερος Εγώ: Νέμεσις»: Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV

14:52 - 13/02/2023

Το «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV επιστρέφει απόψε στις 23:00 με τη «Νέμεση», το τελευταίο κεφάλαιο της επιτυχημένης τηλεοπτικής ανθολογίας, σε σκηνοθεσία Σωτήρη Τσαφούλια και σενάριο του ίδιου και της Κατερίνας Φιλιώτου.  Το πρώτο επεισόδιο του «Έτερος Εγώ: Νέμεσις» με τίτλο «Η αρχή του τέλους», βρίσκει τον Νίκο Βανόρτα (Τάσος Νούσιας) αποταγμένο από την Αστυνομία εξαιτίας των χειρισμών του στην υπόθεση του Το άρθρο «Έτερος Εγώ: Νέμεσις»: Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έτερος Εγώ: Νέμεσις - Τα "thumps up" (και όχι μόνο) της πολυαναμενόμενης επιστροφής

Είδαμε τα δύο πρώτα επεισόδια της νέας σεζόν του «Έτερος Εγώ: Νέμεσις» και βρίσκουμε όλα όσα μας κάνουν (και αυτά που λίγο δεν μας κάνουν) για να ξέρετε ακριβώς τι να περιμένετε.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr

Έτερος Εγώ: Νέμεσις: Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV

Το «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV επιστρέφει απόψε στις 23:00 με τη «Νέμεση», το τελευταίο κεφάλαιο της επιτυχημένης τηλεοπτικής ανθολογίας, σε σκηνοθεσία Σωτήρη Τσαφούλια και σενάριο του ίδιου και της Κατερίνας Φιλιώτου.

Διαβάστε το στο lykavitos.gr

“Έτερος Εγώ: Νέμεσις”> Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV

COSMOTE TV The post “Έτερος Εγώ: Νέμεσις”> Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV appeared first on Κουρδιστό Πορτοκάλι.

Διαβάστε το στο kourdistoportocali.com

«Έτερος Εγώ: Νέμεσις»: Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV

Το «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV επιστρέφει απόψε στις 23:00 με τη «Νέμεση», το τελευταίο κεφάλαιο της επιτυχημένης τηλεοπτικής ανθολογίας, σε σκηνοθεσία Σωτήρη Τσαφούλια και σενάριο του ίδιου και της Κατερίνας Φιλιώτου.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Έτερος Εγώ: Νέμεσις: Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα της σειράς σε παραγωγή COSMOTE TV

Το «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV επιστρέφει απόψε στις 23:00 με τη «Νέμεση», το τελευταίο κεφάλαιο της επιτυχημένης τηλεοπτικής ανθολογίας, σε σκηνοθεσία Σωτήρη Τσαφούλια και σενάριο του ίδιου και της Κατερίνας Φιλιώτου.

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Έτερος Εγώ – Νέμεσις: Απόψε η πολυαναμενόμενη πρεμιέρα του τρίτου κύκλου στην COSMOTE TV

Το «Έτερος Εγώ» της COSMOTE TV επιστρέφει απόψε στις 23:00 με τη «Νέμεση», το τελευταίο κεφάλαιο της επιτυχημένης τηλεοπτικής ανθολογίας, σε σκηνοθεσία Σωτήρη Τσαφούλια και σενάριο του ίδιου και της Κατερίνας Φιλιώτου.

Διαβάστε το στο monopoli.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας