Γιώργος Θεοφάνους: Η αποκάλυψη για τον τσακωμό με τον Νίκο Καρβέλα

09:36 - 14/02/2023

Ο Γιώργος Θεοφάνους φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Έλεος!» με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη. Ο To άρθρο Γιώργος Θεοφάνους: Η αποκάλυψη για τον τσακωμό με τον Νίκο Καρβέλα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Θεοφάνους: Σοβαρό ευτράπελο με Νίκο Καρβέλα και Άννα Βίσση

Τι είχε συμβεί;

Διαβάστε το στο in.gr

Γιώργος Θεοφάνους: περιέγραψε το ευτράπελο με τον Νίκο Καρβέλα και την Άννα Βίσση

Ο Γιώργος Θεοφάνους σε συνέντευξη που παραχώρησε αναφέρθηκε σε ένα περιστατικό με τον Νίκο Καρβέλα και την Άννα Βίσση.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Θεοφάνους: «Λέω δεν απαντώ, θα σκοτωθούμε» –  Ο τσακωμός με τον Νίκο Καρβέλα για τα τραγούδια της Άννας Βίσση

Για τον τσακωμό που είχε παλιότερα με τον Νίκο Καρβέλα μίλησε ο Γιώργος Θεοφάνους, που ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη. «Με φώναξε ο Νίκος στο καμαρίνι της Άννας Βίσση. Εγώ βαρέθηκα να γράφω για την Άννα κι ακούω ότι όλα τα τραγούδια είναι δικά σου και κάνεις τις επιτυχίες. Μόνο εσύ μου λέει. Μπορείς; Του λέω βεβαίως και με μεγάλη χαρά και τιμή για την Άννα. Όμως του λέω ότι θέλω χρόνο. Ήταν 6 Δεκεμβρίου και λέω δώσε μου μέχρι τις Απόκριες. Έκανα άλλα πράγματα, που δεν ήθελα να το πω μπροστά του. Μην φανεί ότι υποτιμώ την Άννα» είπε αρχικά ο γνωστός συνθέτης. «Την ίδια εποχή ήμουν στο στούντιο με Αλεξίου και Πάριο. Σφίξαμε τα χέρια και φιληθήκαμε

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ο Γιώργος Θεοφάνους αποκαλύπτει τον τσακωμό που είχε με τον Νίκο Καρβέλα

Ο Γιώργος Θεοφάνους φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Έλεος!» με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη. Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Νίκο Καρβέλα με την οικοδέσποινα να αποκαλύπτει τον άγνωστο καβγά τους. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Θεοφάνους δήλωσε: «Μου ζητά ο Νίκος Καρβέλας στο καμαρίνι της Άννας Βίσση να γράψω για εκείνη γιατί όπως μου […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ο Γιώργος Θεοφάνους αποκαλύπτει για τον καυγά του με τον Νίκο Καρβέλα

Ο Γιώργος Θοεφάνους ήταν καλεσμένος στην εκπομπή Έλεος με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε […] The post Ο Γιώργος Θεοφάνους αποκαλύπτει για τον καυγά του με τον Νίκο Καρβέλα appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ο Γιώργος Θεοφάνους αποκαλύπτει τον τσακωμό που είχε με τον Νίκο Καρβέλα

Ο Γιώργος Θεοφάνους φιλοξενήθηκε στην εκπομπή «Έλεος!» με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη. Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον Νίκο Καρβέλα με την οικοδέσποινα να αποκαλύπτει τον άγνωστο καβγά τους. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Θεοφάνους δήλωσε: «Μου ζητά ο Νίκος Καρβέλας στο καμαρίνι της Άννας Βίσση να γράψω για εκείνη γιατί όπως μου […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Θεοφάνους: Ο άγνωστος τσακωμός του με τον Νίκο Καρβέλα

Ο Γιώργος Θεοφάνους βρέθηκε ως καλεσμένος στην εκπομπή «Έλεος!» με την Αννίτα Πάνια και τον Ηλία Ψινάκη και μεταξύ άλλων μίλησε για την άγνωστη διαφωνία που είχε με τον Νίκο Καρβέλα. Ο γνωστός μουσικοσυνθέτης ανέφερε συγκεκριμένα: «Μου ζητά ο Νίκος Καρβέλας στο καμαρίνι της Άννας Βίσση να γράψω για εκείνη γιατί όπως μου είχε πει, εκείνος κουράστηκε. Του απάντησα θετικά […] The post Γιώργος Θεοφάνους: Ο άγνωστος τσακωμός του με τον Νίκο Καρβέλα appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»