Σπανός: «Η ΑΕΚ δεν μπορεί να λέει ότι πρεσβεύει κάτι το διαφορετικό»

18:58 - 14/02/2023

Σπανός: «Η ΑΕΚ δεν μπορεί να λέει ότι πρεσβεύει κάτι το διαφορετικό» 14/02/2023 Για δικαίωση του ποδοσφαίρου και όχι του Ατρομήτου έκανε λόγο ο Γιώργος Σπανός μιλώντας στην Δημόσια Τηλεόραση σχολιάζοντας με τον τρόπο αυτό την απόφαση για πραγματοποίηση του αγώνα του με την ΑΕΚ. Ο πρόεδρος της ομάδας του Περιστερίου, σχετικά με την κίνηση της Ένωσης να καταθέσει έφεση κατά της πρωτόδικης απόφασης υπογράμμισε ότι ήταν κάτι που το περίμενε και μάλιστα από την πρώτη στιγμή είχε πει… «Εγώ την έφεση της ΑΕΚ την περίμενα, γιατί από την πρώτη στιγμή τοποθετήθηκα και είπα και στους δημοσιογράφους ότι ο απώτερος σκοπός της ΑΕΚ ήταν να μην γίνει το παιχνίδι και να τ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπανός: «Περίμενα την έφεση της ΑΕΚ. Δεν μπορεί να λέει ότι πρεσβεύει κάτι το διαφορετικό»

Ο ισχυρός άνδρας του Ατρομήτου μίλησε για δικαίωση της ομάδας του και τόνισε ότι οι μεγάλες ομάδες δεν θα έπρεπε να κάνουν ζαβολιές

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σπανός για την έφεση της ΑΕΚ: Δεν μπορεί να λέει ότι πρεσβεύει κάτι διαφορετικό

Ο αγώνας ανάμεσα στον Ατρόμητο και την ΑΕΚ, ο οποίος είχε αναβληθεί λόγω προβλήματος με το ύψος των δοκαριών, θα πρέπει να διεξαχθεί κανονικά σύμφωνα με την πρωτόδικη απόφαση και ο πρόεδρος της ομάδας του Περιστερίου, Γιώργος Σπανός, αναφέρθηκε σε αυτό αλλά και στο γεγονός ότι η Ένωση ανακοίνωσε ότι θα κάνει έφεση, Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Σπανός… Για τη σημερινή απόφαση: «Δεν αισθανόμαστε εμείς σαν Ατρόμητος δικαιωμένοι. Δικαίωση, νομίζω, ότι αισθάνεται σήμερα το ποδόσφαιρο και πρέπει να αισθάνεται δικαιωμένο γιατί το 2023 να ψάχνουμε κάποιους τρόπους αθέμιτους για να κερδίσουμε ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι νομίζω είναι ανεπίτρεπτο, και δεν τιμά καμία μεγάλη ομάδα να κάνει αυτό το πράγμα, ούτ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σπανός: «Περίμενα την έφεση της ΑΕΚ, δεν μπορεί να λέει πως πρεσβεύει κάτι διαφορετικό»

Για δικαίωση του ποδοσφαίρου και όχι του Ατρομήτου έκανε λόγο…

Διαβάστε το στο onsports.gr

«Δεν μπορεί η ΑΕΚ να λέει ότι είναι διαφορετική!»

Για την εκδίκαση της υπόθεσης του Ατρομήτου με την ΑΕΚ μίλησε ο Γιώργος Σπανός, με τον πρόεδρο της ομάδας του Περιστερίου να υπογραμμίζει ότι οι «κιτρινόμαυροι» δεν μπορεί να λένε πως πρεσβεύουν κάτι το διαφορετικό. Αναλυτικά τα όσα ανέφερε ο Γιώργος Σπανός στην εκπομπή «Κόσμος των σπορ»: Για τη σημερινή απόφαση… «Δεν αισθανόμαστε εμείς σαν […] The post «Δεν μπορεί η ΑΕΚ να λέει ότι είναι διαφορετική!» first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»