Ευαγγελία Συριοπούλου: «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8»

00:40 - 15/02/2023

Η Ευαγγελία Συριοπούλου ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για την γέννηση του παιδιού […] The post Ευαγγελία Συριοπούλου: «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευαγγελία Συριοπούλου: Η απίθανη ιστορία για τη γέννηση του γιου της

«Ήθελα να πάω να πάρω κάτι παπλώματα, είχα μπει σε μία διαδικασία άμυνας»

Διαβάστε το στο in.gr

Ευαγγελία Συριοπούλου: «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8»

Η Ευαγγελία Συριοπούλου ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, το βράδυ της Τρίτης και μίλησε για την γέννηση του παιδιού της και τους πόνους που την είχαν πιάσει. «Ο Στράτος είχε φέρει και τους γονείς του για να μην είμαι μόνη. Περνούσαν οι ώρες, είχα πονάκια και του λέω δεν πάμε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ευαγγελία Συριοπούλου: Η απίθανη ιστορία την ημέρα που γέννησε τον γιο της – «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8»

Ανήμερα του Αγίου Βαλεντίνου, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο πλατό του «The 2Night Show» την Ευαγγελία To άρθρο Ευαγγελία Συριοπούλου: Η απίθανη ιστορία την ημέρα που γέννησε τον γιο της – «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ευαγγελία Συριοπούλου: "Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8"

"Ήμουν έτοιμη, σε 20 λεπτά γέννησα φυσιολογικά"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ευαγγελία Συριοπούλου: Η αποκάλυψη για τον ερχομό του γιου της – «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8»

Η εντυπωσιακή και ταλαντούχα ηθοποιός Ευαγγελία Συριοπούλου πρωταγωνιστεί φέτος στη σειρά «Ο Παράδεισος των κυριών». Το βράδυ της Τρίτης βρέθηκε στο πλατό του Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε για τον σύζυγό της και την αντίδραση που είχε όταν του είπε ότι είναι έγκυος, αλλά και το ταξίδι της μητρότητας. Ανάμεσα σε όσα εξομολογήθηκε ήταν ότι οι […] The post Ευαγγελία Συριοπούλου: Η αποκάλυψη για τον ερχομό του γιου της – «Έφτασα στο νοσοκομείο με διαστολή 8» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»