Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Έπρεπε να «φύγει» ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα»

18:00 - 15/02/2023

Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ ήταν καλεσμένη στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο και μίλησε ανάμεσα σε […] The post Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Έπρεπε να «φύγει» ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Έπρεπε να "φύγει" ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι "ησύχασα"»

«Όλα θα γίνουν όπως πρέπει, αυτό του "καλού κοριτσιού" το φέρνεις από το σπίτι» ανέφερε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: Έπρεπε να «φύγει» ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα

Άκρως αποκαλυπτική η Κωνσταντίνα Μιχαήλ στη νέα της συνέντευξη… Σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση προχώρησε η Κωνσταντίνα Μιχαήλ, όταν βρέθηκε καλεσμένη στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ, όπου και μίλησε για το σύνδρομο του καλού παιδιού που είχε παλιότερα και πόσο έχει αλλάξει πλέον η αντίληψή της. «Δεν τρελαίνομαι με έρωτες κι είμαι σε ηρεμία. Όλο ... Περισσότερα To άρθρο Κωνσταντίνα Μιχαήλ: Έπρεπε να «φύγει» ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Έπρεπε να "φύγει" ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι "ησύχασα"»

Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ σε συνέντευξη της εξήγησε πόσο πολύ άλλαξε η αντίληψή της σε σχέση με το παρελθόν ενώ αναφέρθηκε…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Έπρεπε να “φύγει” ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα»

Kαλεσμένη στο Στούντιο 4 ήταν σήμερα η Κωνσταντίνα Μιχαήλ, η οποία μίλησε μεταξύ άλλων, για το σύνδρομο του καλού παιδιού που είχε παλιότερα και το πόσο έχει αλλάξει πλέον η αντίληψή της. «Δεν τρελαίνομαι με έρωτες κι είμαι σε ηρεμία. Όλο αυτόν τον καιρό ο θυμός είχε μέσα αναζήτηση, καριέρα, φιλοδοξία, έρωτες. Όλα ήταν στο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: Έφυγα από το πατρικό μου στα 35- Έφυγε ο πατέρας μου και αποφάσισα ότι ησύχασα

Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ ήταν καλεσμένη στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ1 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο.Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ ήταν καλεσμένη στο Στούντιο 4 της ΕΡΤ1 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο.«Δεν τρελαίνομαι με έρωτες κι είμαι σε ηρεμία. Όλο αυτόν τον καιρό ο θυμός είχε μέσα αναζήτηση, καριέρα, φιλοδοξία, έρωτες. Όλα ήταν στο κόκκινο με αιχμές. Τώρα, όταν αρχίζεις κι ησυχάζεις με κάποια πράγματα και φεύγει το ότι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκλονίζει η εξομολόγηση της Κωνσταντίνας Μιχαήλ: «Έπρεπε να “φύγει” ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα»

Στον καναπέ της εκπομπής «Στούντιο 4» βρέθηκε η Κωνσταντίνα Μιχαήλ και μίλησε με τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο για την απώλεια του πατέρα της αλλά και το σύνδρομο του καλού κοριτσιού που την καταδίωκε. «Δεν τρελαίνομαι με έρωτες και είμαι σε ηρεμία. Όλο αυτόν τον καιρό ο θυμός είχε μέσα αναζήτηση, καριέρα, φιλοδοξία, […] The post Συγκλονίζει η εξομολόγηση της Κωνσταντίνας Μιχαήλ: «Έπρεπε να “φύγει” ο πατέρας μου για να αποφασίσω ότι ησύχασα» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»