Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Καταδικασμένος ηθοποιός είχε πει για μένα ότι δεν είμαι ηθοποιός»

18:18 - 15/02/2023

Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ κάθισε στον καναπέ του Στούντιο 4 και μίλησε για όλα στην Νάνσυ Ζαμπέτογλου To άρθρο Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Καταδικασμένος ηθοποιός είχε πει για μένα ότι δεν είμαι ηθοποιός» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Καταδικασμένος ηθοποιός είχε πει ότι δεν είμαι ηθοποιός»

Στο Στούντιο 4 βρέθηκε καλεσμένη η Κωνσταντίνα Μιχαήλ, το απόγευμα της Τετάρτης, προκειμένου να συναντήσει τη Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση […] The post Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Καταδικασμένος ηθοποιός είχε πει ότι δεν είμαι ηθοποιός» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Καταδικασμένος ηθοποιός είχε πει για μένα ότι δεν είμαι ηθοποιός»

Για τον τρόπο ζωής της, τις προσωπικές ιστορίες της και άγνωστα περιστατικά από το ξεκίνημα της καριέρας της μίλησε η Κωνσταντίνα Μιχαήλ. Η ηθοποιός ήταν καλεσμένη στην εκπομπή Στούντιο 4 και αναφέρθηκε στα σχόλια που έκανε καταδικασμένος ηθοποιός για το ταλέντο της. «Είχε βγει σε talk show καταδικασμένος ηθοποιός για κακοποιήσεις και απόπειρες βιασμού και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Καταδικασμένος ηθοποιός είχε πει ότι δεν είμαι ηθοποιός»

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: «Για αυτό λέμε στα παιδιά που βγαίνουν από τα reality και τα παιχνίδια ότι δεν μπορείς να κάνεις αυτή τη δουλειά εύκολα».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κωνσταντίνα Μιχαήλ: Ο καταδικασθείς ηθοποιός για απόπειρες βιασμού είχε πει on air ότι δεν είμαι ηθοποιός

Η Κωνσταντίνα Μιχαήλ ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Στούντιο 4” το απόγευμα της Τετάρτης. Η γνωστή ηθοποιός αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στο ξεκίνημά της στον χώρο της υποκριτικής, στην έντονη αμφισβήτηση που δέχθηκε από συνάδελφό της, αλλά και στις δυσκολίες που καλείται να ξεπεράσει όποιος θέλει να ασχοληθεί με το επάγγελμα. “Στα πρώτα σου βήματα μπορείς να […] The post Κωνσταντίνα Μιχαήλ: Ο καταδικασθείς ηθοποιός για απόπειρες βιασμού είχε πει on air ότι δεν είμαι ηθοποιός appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»