Λίτσα Πατέρα: Η επική απάντηση στις φήμες που θέλουν τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στην πρωινή ζώνη

10:00 - 20/02/2023

Τη Λίτσα Πατέρα συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» και η δημοσιογράφος Βασιλική Μπασιούρη, η To άρθρο Λίτσα Πατέρα: Η επική απάντηση στις φήμες που θέλουν τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στην πρωινή ζώνη δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Λίτσα Πατέρα απαντά για τις φήμες που θέλουν τον Γρηγόρη Αρναούτογλου στην πρωινή ζώνη

Στην κάμερα της εκπομπής «Mega Καλημέρα» μίλησε η Λίτσα Πατέρα, η οποία αναφέρθηκε στο τηλεοπτικό μέλλον του Γιώργου Λιάγκα και του Γρηγόρη Αρναούτογλου, αλλά και στις αλλαγές που θα δούμε στον τηλεοπτικό σταθμό του ANT1. «Για να πει ο Γιώργος Λιάγκας κάτι, κάτι θα έχει σκεφτεί που δεν το ξέρω, αν το μάθω θα σε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»