Λύγισε η Σάσα Μπάστα: «Μου είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει» – «Πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ» [Βίντεο]

10:20 - 21/02/2023

Η Σάσα Μπάστα περιέγραψε μία από τις πιο δύσκολες στιγμές που βίωσε, όταν κινδύνεψε η ζωή του αδερφού της. Η τραγουδίστρια βρέθηκε καλεσμένη του Γρηγόρη Αρναούτογλου στο «2Night Show» και δάκρυσε όταν άρχισε να θυμάται όσα συνέβησαν. Αρχικά, η Σάσα Μπάστα είπε: «Με τον αδελφό μου με πήραν τηλέφωνο από το νοσοκομείο και όταν έφτασα […] Το άρθρο Λύγισε η Σάσα Μπάστα: «Μου είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει» – «Πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ» [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Συγκλονίζει η Σάσα Μπάστα: «Μου είπαν ότι ο αδερφός μου δεν θα ζήσει – Πήγα με τα γόνατα στον Άγιο Εφραίμ»

Καλεσμένη στο The 2night Show και τον Γρηγόρη Αρναούτογλου βρέθηκε η Σάσα Μπάστα, η οποία, μεταξύ άλλων, μίλησε για το τάμα που έκανε για να ζήσει ο αδερφός της. «Με πήραν με τον αδερφό μου τηλέφωνο και δεν είχαμε καν 24ωρο. Ήμουν στην Μύκονο και δεν μπορούσα να έρθω, δεν είχε ούτε πλοίο, ούτε αεροπλάνο. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Σάσα Μπάστα: «Τον αδελφό μου τον είχαν ξεγράψει – Ήταν στη ΜΕΘ και έκανα τάμα στον Άγιο Εφραίμ»

Η Σάσα Μπάστα βρέθηκε παραχώρησε μία αποκαλυπτική συνέντευξη στο πλατό της εκπομπής «The 2night Show».

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη