Μπουράκ Χακί: «12 άτομα από το συγγενικό περιβάλλον της συντρόφου μου σκοτώθηκαν»

22:04 - 22/02/2023

Ο Μπουράκ Χακί μίλησε στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1 με τον Νίκο Χατζηνικολάου για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία […] The post Μπουράκ Χακί: «12 άτομα από το συγγενικό περιβάλλον της συντρόφου μου σκοτώθηκαν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπουράκ Χακί για σεισμό στην Τουρκία: 12 άτομα από το συγγενικό περιβάλλον της συντρόφου μου σκοτώθηκαν

Ο Τούρκος ηθοποιός Μπουράκ Χακί μίλησε για τον σεισμό στην Τουρκία και ανέφερε ότι 12 άτομα από το συγγενικό περιβάλλον της συντρόφου του σκοτώθηκαν από το φονικό χτύπημα του εγκέλαδου. Μιλώντας στο δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1, ανέφερε πως «είναι μία πραγματικά μεγάλη τραγωδία» και είπε πως «πήραμε πολλά πράγματα από την Ελλάδα και ευχαριστούμε. Γνωρίζω ότι μας αγαπούν, όπως κι εμείς το αισθανόμαστε αυτό. Όποτε ήμουν στην Ελλάδα το αισθανόμουν αυτό. «Σας ευχαριστούμε που είσαστε φίλοι μας, που είσαστε γείτονές μας. Έχουμε αιώνες ολόκληρους που ζήσαμε μαζί», πρόσθεσε στη συνέχεια. Επίσης, είπε ότι «12 άτομα από το συγγενικό περιβάλλον της συντρόφου μου σκοτώθηκαν, ένας σώθηκε».

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σεισμός στην Τουρκία-Μπουράκ Χακί: «12 άτομα από το συγγενικό περιβάλλον της συντρόφου μου σκοτώθηκαν»

Στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1 και τον Νίκο Χατζηνικολάου μίλησε ο Μπουράκ Χακί για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία αλλά και για την βοήθεια της Ελλάδας.  Στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του ΑΝΤ1 και τον Νίκο Χατζηνικολάου μίλησε ο Μπουράκ Χακί για τον φονικό σεισμό στην Τουρκία αλλά και για την βοήθεια της Ελλάδας.  “Είναι μία πραγματικά μεγάλη τραγωδία. Ευχαριστούμε πολύ την Ελλάδα που μας βοήθησε. Και τις άλλες χώρες. Πήραμε πολλά πράγματα από την Ελλάδα και ευχαριστούμε. Γνωρίζω ότι μας αγαπούν, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»