Εύη Φραγκάκη: «Παρουσιάστρια έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω το δελτίο ειδήσεων»

09:02 - 23/02/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε η Εύη Φραγκάκη. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια μίλησε για την […] The post Εύη Φραγκάκη: «Παρουσιάστρια έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω το δελτίο ειδήσεων» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εύη Φραγκάκη: «Παρουσιάστρια έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω το δελτίο ειδήσεων»

Η Εύη Φραγκάκη παραχώρησε μία συνέντευξη εφ’όλης της ύλης στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη. Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια μίλησε για την επιστροφή της στην τηλεόραση, τον ανταγωνισμό που έχει βιώσει, τον γιο της, αλλά και τον πρώην σύζυγό της, Δημήτρη Κοτταρίδη. «Μου έκαναν πρόταση για το δελτίο ειδήσεων στο Action 24. Ποτέ […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Εύη Φραγκάκη: «Παρουσιάστρια έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω το δελτίο ειδήσεων»

Η Εύη Φραγκάκη έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε για την επιστροφή της στην τηλεόραση, τον ανταγωνισμό που έχει βιώσει, τον γιο της, αλλά και τον πρώην σύζυγό της, Δημήτρη Κοτταρίδη.Η Εύη Φραγκάκη έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη, όπου μίλησε για την επιστροφή της στην τηλεόραση, τον ανταγωνισμό που έχει βιώσει, τον γιο της, αλλά και τον πρώην σύζυγό της, Δημήτρη Κοτταρίδη.«Μου έκαναν πρόταση για το δελτίο ειδήσεων στο Action 24. Ποτέ δεν είχε βγει από το μυαλό μου, τα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εύη Φραγκάκη: «Καρφώνει» γνωστή παρουσιάστρια – «Έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω εγώ δελτία»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και την Όλγα Λαφαζάνη έδωσε η To άρθρο Εύη Φραγκάκη: «Καρφώνει» γνωστή παρουσιάστρια – «Έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω εγώ δελτία» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Εύη Φραγκάκη: "Παρουσιάστρια έβαλε άνωθεν δυνάμεις για να μην κάνω το δελτίο ειδήσεων"

"Δεν περνάει καμία μέρα από την ώρα που μπαίνουμε στη δημοσιογραφία χωρίς να αισθανόμαστε ανταγωνισμό"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Εύη Φραγκάκη: «Παρουσιάστρια έβαλε “άνωθεν δυνάμεις” για να μην κάνω το δελτίο»

Στην ενημέρωση και στα δελτία ειδήσεων επέστρεψε η Εύη Φραγκάκη, η οποία μίλησε στην εκπομπή Happy Day και την Όλγα Λαφαζάνη! Η δημοσιογράφος ανέφερε ένα περιστατικό ανταγωνισμού που έχει βιώσει, μίλησε για τον γιο της, αλλά και για τον πρώην σύζυγό της, Δημήτρη Κοτταρίδη. «Μου έκαναν πρόταση για το δελτίο ειδήσεων στο Action 24. Ποτέ δεν […] The post Εύη Φραγκάκη: «Παρουσιάστρια έβαλε “άνωθεν δυνάμεις” για να μην κάνω το δελτίο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»