Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου»

11:20 - 23/02/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Άννα Ζηρδέλη έδωσε ο Μάνος Ιωάννου. Ο ηθοποιός απάντησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη […] The post Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάνος Ιωάννου: Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου

“Αθωώθηκε ομόφωνα για τον βιασμό” διευκρινίζει ο Μάνος Ιωάννου. Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε ο ηθοποιός ο Μάνος Ιωάννου στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Άννα Ζηρδέλη όπου και απάντησε, μεταξύ άλλων, για τον Πέτρο Φιλιππίδη και τον Γιώργο Κιμούλη. «Έχω πουλήσει κι εγώ το παραμύθι μου. Προς το παρόν δεν είναι στα ... Περισσότερα To άρθρο Μάνος Ιωάννου: Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου»

O ηθοποιός Μάνος Ιωάννου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Mega Καλημέρα και αναφέρθηκε στην υπόθεση του Πέτρου Φιλιππίδη ενώ μίλησε και για τον Γιώργο Κιμούλη.

Διαβάστε το στο in.gr

Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου» - Υπερασπίζεται και Κιμούλη

Η φιλία του Μάνου Ιωάννου με τον Πέτρο Φιλιππίδη και η υπεράσπισή του προς τον Γιώργο ΚιμούληΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» έδωσε ο Μάνος Ιωάννου, ο οποίος μίλησε για τον Πέτρο Φιλιππίδη και τον Γιώργο Κιμούλη. «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου. Αθωώθηκε ομόφωνα για τον βιασμό. Μιλάμε και θα μιλάμε. Ο Κιμούλης κάνει αυτό που ξέρει να κάνει καλά, είναι ένας από τους καλύτερους ηθοποιούς που […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου»

Ο Μάνος Ιωάννου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Mega Καλημέρα» και την Άννα Ζηρδέλη. Λίγες μέρες μετά To άρθρο Μάνος Ιωάννου: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Μάνος Ιωάννου: "Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου"

"Ο Κιμούλης κάνει αυτό που ξέρει να κάνει καλά, είναι ένας από τους καλύτερους ηθοποιούς που έχουμε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Ο Μάνος Ιωάννου ξεκαθαρίζει: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου»

Ο Μάνος Ιωάννου παραχώρησε μια συνέντευξη εφ’όλης της ύλης στην Άννα Ζηρδέλη και την εκπομπή «Mega Καλημέρα» και μίλησε, μεταξύ άλλων, για τον Πέτρο Φιλιππίδη ξεκαθαρίζοντας πως είναι φίλος του. «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου. Αθωώθηκε ομόφωνα για τον βιασμό. Μιλάμε και θα μιλάμε. Ο Κιμούλης κάνει αυτό που ξέρει […] The post Ο Μάνος Ιωάννου ξεκαθαρίζει: «Ο Πέτρος Φιλιππίδης ήταν, είναι και θα είναι φίλος μου» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»