Μαρίνα Λαμπροπούλου για Τάσο Ξιαρχό: «Δεν ασχολούμαι με ανθρώπους που έχουν τόση πίκρα μέσα τους»

11:00 - 27/02/2023

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου μιλά στο MEGA Καλημέρα και τη δημοσιογράφο Άννα Ζηρδέλη, όπου μεταξύ άλλων δίνει μία σκληρή απάντηση στον […] The post Μαρίνα Λαμπροπούλου για Τάσο Ξιαρχό: «Δεν ασχολούμαι με ανθρώπους που έχουν τόση πίκρα μέσα τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρίνα Λαμπροπούλου: «Δεν ασχολούμαι με ανθρώπους που έχουν τόση πίκρα μέσα τους» – Η σκληρή απάντηση στον Τάσο Ξιαρχό

Η Μαρίνα Λαμπροπούλου μίλησε στο «MEGA Καλημέρα» και έδωσε μία σκληρή απάντηση στον Τάσο Ξιαρχό, που είχε αποκαλέσει τους κριτές του dancing ασχέτους & για τον καθηγητή που της πέταγε παπούτσια. Η ηθοποιός μίλησε για την μητρότητα και για τον θάνατο του συζύγου της. «Η πιο όμορφη στιγμή μου ήταν όταν γέννησα, παρότι δεν ζει […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Λαμπροπούλου για Ξιαρχό: "Δεν ασχολούμαι με ανθρώπους που έχουν τόση πίκρα μέσα τους"

"Δεν μπορείς να ακυρώνεις ανθρώπους του χορού χρόνια"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»