Δανάη Μπάρκα: «Όλοι θεωρούν ότι για να είσαι στην τηλεόραση, είσαι βύσμα»

13:54 - 27/02/2023

Την συνέντευξη που παραχώρησε η Μαίρη Μηλιαρέση στην εκπομπή της σχολίασε η Δανάη Μπάρκα, η οποία ανέφερε πως της αρέσει […] The post Δανάη Μπάρκα: «Όλοι θεωρούν ότι για να είσαι στην τηλεόραση, είσαι βύσμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δανάη Μπάρκα: Τι απαντάει σε όσου την χαρακτηρίζουν «βύσμα»

Η Δανάη Μπάρκα άφησε πολλές αιχμές στην εκπομπή της...Η Δανάη Μπάρκα άφησε πολλές αιχμές στην εκπομπή της...Η παρουσιάστρια του Mega προχώρησε σε μία γενική τοποθέτηση για όσους ξεχωρίζουν στον χώρο χωρίς να έχουν κάποιο βύσμα. «Υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που θεωρούν -τώρα δεν θέλω να το κάνω προσωποκεντρικό, γιατί πάντα όταν ακούω τέτοια μπορεί να τα συγκρίνω με πράγματα που έχω ζήσει ή κάποιοι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δανάη Μπάρκα: «Όλοι θεωρούν ότι για να είσαι στην τηλεόραση, είσαι βύσμα»

Η Μαίρη Μηλιαρέση παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη!» και η Δανάη Μπάρκα θέλησε να σχολιάσει To άρθρο Δανάη Μπάρκα: «Όλοι θεωρούν ότι για να είσαι στην τηλεόραση, είσαι βύσμα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»