Συγκλονίζει ο Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του: «Αναρωτιόμουν για ποιο λόγο δεν συνέβη σε μένα»

10:24 - 28/02/2023

Ραγίζει καρδιές ο πρώην προπονητής του Ολυμπιακού, Όσκαρ Γκαρσία, αναφερόμενος στο θάνατο της κόρης του. Ο Ισπανός αναρωτήθηκε πολλές φορές για ποιο λόγο δεν συνέβη στον ίδιο, αλλά στο 21 ετών παιδί του. Ο Όσκαρ Γκαρσία άνοιξε την καρδιά του στο Radio Catalunya, μιλώντας για τη μεγάλη “μάχη” που έδωσε η κόρη του με τον ... Περισσότερα To άρθρο Συγκλονίζει ο Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του: «Αναρωτιόμουν για ποιο λόγο δεν συνέβη σε μένα» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ραγίζει καρδιές η συνέντευξη του Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του: «Γιατί δεν το έπαθα εγώ;»

Συγκλονίζει ο Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του.

Διαβάστε το στο in.gr

Σπαρακτικά λόγια του Όσκαρ Γκαρθία για την αδικοχαμένη κόρη του: «Αναρωτιέμαι γιατί δεν συνέβη μένα»

Ο Όσκαρ Γκαρθία συγκλονίζει για άλλη μια φορά μιλώντας για τον χαμό της μεγαλύτερης κόρης του, δηλώνοντας ότι ακόμα αναρωτιέται γιατί η σοβαρή ασθένεια χτύπησε εκείνη κι όχι τον ίδιο.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Συγκλονίζει ξανά ο Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του - «Γιατί δεν το έπαθα εγώ;»

Σε νέα συνέντευξη που παραχώρησε ο Όσκαρ Γκαρθία συγκλονίζει και πάλι. Ο Ισπανός τεχνικός αναφέρεται και πάλι στην απώλεια της κόρης του, η οποία έφυγε από τη ζωή νικημένη από τον καρκίνο πριν από περίπου οκτώ μήνες.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Ραγίζει καρδιές ο Όσκαρ Γκαρθία για την κόρη του - «Γιατί δεν συνέβη σε μένα;»

Συγκλονιστικά ήταν τα λόγια του Όσκαρ Γκαρθία για την απώλεια…

Διαβάστε το στο onsports.gr

ΒΙΝΤΕΟ - «Ραγίζει» καρδιές ο Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του: «Γιατί δεν το έπαθα εγώ;»

ΒΙΝΤΕΟ - «Ραγίζει» καρδιές ο Όσκαρ Γκαρθία για τον θάνατο της κόρης του: «Γιατί δεν το έπαθα εγώ;» 28/02/2023 Σε νέα συνέντευξη που παραχώρησε ο Όσκαρ Γκαρθία, συγκλονίζει και πάλι. Ο Ισπανός άλλοτε τεχνικός του Ολυμπιακού αναφέρεται ξανά στην απώλεια της κόρης του, η οποία έφυγε από τη ζωή νικημένη από τον καρκίνο πριν από περίπου οκτώ μήνες. «Αναρωτιόμουν για ποιο λόγο δεν συνέβη σε μένα. Εκείνη είχε όλη τη ζωή μπροστά της», ανέφερε στο «Radio Catalunya» ο Όσκαρ Γκαρθία και πρόσθεσε: «Προσπαθούμε να το αποδεχθούμε. Δεν υπάρχει άλλο φάρμακο. Ήταν ένα πολύ σκληρό χτύπημα, διότι είναι κάτι αφύσικο στη ροή της ζωής, αλλά θα πρέπει να κοιτάξουμε μπροστά, διό

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι