Κατερίνα Διδασκάλου: «Οι κόκες στα πάρτι στη Νέα Υόρκη ήταν βουνό, με έσωσε που έγινα μαμά στα 22»

18:24 - 28/02/2023

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε το μεσημέρι της Τρίτης 28/2 η Κατερίνα Διδασκάλου.  Η γνωστή To άρθρο Κατερίνα Διδασκάλου: «Οι κόκες στα πάρτι στη Νέα Υόρκη ήταν βουνό, με έσωσε που έγινα μαμά στα 22» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Διδασκάλου: Οι κόκες στα πάρτι στη Νέα Υόρκη ήταν βουνό, με έσωσε που έγινα μαμά στα 22

«Το γεγονός ότι έγινα μητέρα, με γείωσε» πρόσθεσε η ηθοποιός - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: «Οι κόκες στα πάρτι ήταν βουνό, με έσωσε που έγινα μαμά στα 22»

Αποκαλυπτική η ηθοποιός...

Διαβάστε το στο in.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: Ήμουν σε μια Νέα Υόρκη που οι κόκες ήταν βουνό στα πάρτι – Με έσωσε που έγινα μαμά στα 22

Η Κατερίνα Διδασκάλου έδωσε συνέντευξη και μίλησε για τα χρόνια που βρίσκονταν στο εξωτερικό και συγκεκριμένα στη Νέα Υόρκη, σημειώνοντας ότι ναρκωτικά κυκλοφορούσαν παντού, όμως εκείνη σώθηκε επειδή έγινε μητέρα σε νεαρή ηλικία. Μιλώντας στην εκπομπή «Στούντιο 4» δήλωσε πως «έγινα μαμά στα 22 και αυτό με έσωσε. Ήμουν στη Νέα Υόρκη τότε. Γνώρισα τον μπαμπά των δύο παιδιών που έκανα πρώτα. Το γεγονός ότι έγινα μητέρα, με γείωσε. Το επάγγελμά μας είναι δύσκολο, μπορεί να σε κάνει να καβαλήσεις το καλάμι». «Είχα την τύχη να έχω δίπλα μου ανθρώπους που ενδιαφέρονταν. Ήταν μια Νέα Υόρκη που οι κόκες ήταν βουνό μέσα στα πάρτι και το μαύρο το πουλούσαν σαν τσίχλες, ήταν άγρια τα πράγματα. Τα παι

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: «Οι κόκες στα πάρτι στη Νέα Υόρκη ήταν βουνό»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Στούντιο 4» βρέθηκε το μεσημέρι της Τρίτης 28/2 η Κατερίνα Διδασκάλου. Η γνωστή ηθοποιός, μεταξύ άλλων, μίλησε για την μητρότητα, για την επιλογή της να κάνει παιδιά σε νεαρή ηλικία, αλλά και για τον λόγο που αυτό τη βοήθησε στην καριέρα της. «Τα νέα παιδιά είναι σαν να ανήκουν σε όλους μας. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: Στη Νέα Υόρκη οι κόκες ήταν «βουνό» – Με έσωσε ότι έγινα μαμά στα 22

Η γνωστή ηθοποιός Κατερίνα Διδασκάλου ήταν καλεσμένη στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ, την Τρίτη 28/02 και μίλησε-μεταξύ άλλων- για την μητρότητα, αλλά και το πως η γέννηση του πρώτου της παιδιού, τήν έσωσε από πολύ δύσκολα «μονοπάτια» της ζωής.Η γνωστή ηθοποιός Κατερίνα Διδασκάλου ήταν καλεσμένη στο «Στούντιο 4» της ΕΡΤ, την Τρίτη 28/02 και μίλησε-μεταξύ άλλων- για την μητρότητα, αλλά και το πως η γέννηση του πρώτου της παιδιού, τήν έσωσε από πολύ δύσκολα «μονοπάτια» της ζωής.Όπως είπε χαρακτηριστικά η Κατερίνα Διδασκάλου: «Έγινα μαμά στα 22 και αυτό με έσωσε. Ήμουν στη Νέα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Διδασκάλου: «Ήταν μια Νέα Υόρκη που οι κόκες ήταν βουνό – Με έσωσε που έγινα μαμά στα 22»

Κατερίνα Διδασκάλου: «Τα παιδιά μου δεν τα είδα εμπόδιο ως προς την καριέρα» (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»