Μάκης Παπαδημητρίου: «Τσακώθηκα με δημοσιογράφο που με ρώτησε αν θα έπαιζα στο Survivor»

23:54 - 05/03/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησαν ο Γιάννης Μπέζος, ο Μάκης Παπαδημητρίου και ο Άρης Λεμπεσόπουλος στην εκπομπή της Λένας […] The post Μάκης Παπαδημητρίου: «Τσακώθηκα με δημοσιογράφο που με ρώτησε αν θα έπαιζα στο Survivor» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μάκης Παπαδημητρίου: «Τσακώθηκα με δημοσιογράφο που με ρώτησε αν…»

«Δεν θέλω να φέρω σε δύσκολη θέση τους δημοσιογράφους που κάνουν ηλίθιες ερωτήσεις»

Διαβάστε το στο in.gr

Μάκης Παπαδημητρίου: Τσακώθηκα με δημοσιογράφο που με ρώτησε αν θα έπαιζα στο Survivor

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησαν ο Γιάννης Μπέζος, ο Μάκης Παπαδημητρίου και ο Άρης Λεμπεσόπουλος στην εκπομπή της Λένας Αρώνη, Art Week στη δημόσια τηλεόραση με αφορμή την επιτυχημένη παράσταση «Οικόπεδα με θέα». Μεταξύ άλλων, οι ηθοποιοί κλήθηκαν να τοποθετηθούν για την διαχείριση της δημόσιας εικόνας τους. Ειδικότερα, ο Μάκης Παπαδημητρίου σημείωσε χαρακτηριστικά πως «όταν έρχεσαι και με ρωτάς για το έργο, για τους συναδέλφους, για το πως είναι η δουλειά και πως είναι το θέατρο δεν έχω λόγο να αρνηθώ να απαντήσω. Όταν με ρωτάς, όμως, αν θα έπαιζα ποτέ στο Survivor με ενοχλεί. Λοιπόν, για αυτό και τσακώθηκα με μια δημοσιογράφο. Γιατί πολλές φορές δεν θέλω να φέρω σε δύσκολη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»