Ιωάννα Παππά: «Έχω καταστραφεί, δεν είναι διαχειρίσμο»

15:56 - 08/03/2023

Στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κάθισε το μεσημέρι της Τετάρτης η Ιωάννα Παππά. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε στη […] The post Ιωάννα Παππά: «Έχω καταστραφεί, δεν είναι διαχειρίσμο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιωάννα Παππά: «Έχω καταστραφεί, δεν είναι διαχειρίσμο»

Η Ιωάννα Παππά βρέθηκε στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» το μεσημέρι της Τετάρτης και εκεί μίλησε στη Μπέττυ Μαγγίρα και τον Δημήτρη Μακαλιά για τον ερχομό του παιδιού της που τους ταρακούνησε ως ζευγάρι αλλά και για τον χαμό της μητέρας της που δεν πρόλαβε να ζήσει το εγγόνι της. Η Ιωάννα Παππά βρέθηκε στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» το μεσημέρι της Τετάρτης και εκεί μίλησε στη Μπέττυ Μαγγίρα και τον Δημήτρη Μακαλιά για τον ερχομό του παιδιού της που τους ταρακούνησε ως ζευγάρι αλλά και για τον χαμό της μητέρας της που δεν πρόλαβε να ζήσει το εγγόνι της. «Τα πρώτα δύο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ιωάννα Παππά: “Έχω καταστραφεί – Δεν είναι διαχειρίσιμο”

Η Ιωάννα Παππά ήταν καλεσμένη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα». Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τον ερχομό του παιδιού της, την απώλεια της μητέρας της, αλλά και την τραγωδία στα Τέμπη. “Τα πρώτα δύο χρόνια ήταν πολύ μεταβατική φάση με το παιδί. Εκεί άλλαξα κι εγώ, πάτησα περισσότερο στα πόδια μου. Αποκτάς παραπάνω ευθύνες […] The post Ιωάννα Παππά: “Έχω καταστραφεί – Δεν είναι διαχειρίσιμο” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»