«Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου» - Η μητέρα της στρατιωτικού μίλησε στο TLive

18:24 - 09/03/2023

«Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου». Αυτό δήλωσε στο TLive με την Τατιάνα Στεφανίδου η μητέρα της 36χρονης Έλενας, της στρατιωτικού που έχασε τη ζωή της μετά τη σύγκρουση των τρένων στα Τέμπη.  Η αδικοχαμένη στρατιωτικός υπηρετούσε ως ΕΠΟΠ στον 1ο Λόχο Διαβιβάσεων στη Βέροια και είχε πάει ... Περισσότερα To άρθρο «Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου» - Η μητέρα της στρατιωτικού μίλησε στο TLive δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σύγκρουση τρένων - Μητέρα 36χρονης στρατιωτικού: Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου

Η αδικοχαμένη στρατιωτικός υπηρετούσε στον 1ο Λόχο Διαβιβάσεων στη Βέροια και είχε πάει στην Αθήνα για να ανανεώσει την αναρρωτική της άδεια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τραγωδία στα Τέμπη - Μητέρα 36χρονης στρατιωτικού: Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου

Η αδικοχαμένη στρατιωτικός υπηρετούσε στον 1ο Λόχο Διαβιβάσεων στη Βέροια και είχε πάει στην Αθήνα για να ανανεώσει την αναρρωτική της άδεια

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Τέμπη: «Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου»

«Έβλεπα τις φωτιές στην τηλεόραση και δεν ήξερα πού είναι το παιδάκι μου». Αυτό δήλωσε στο TLive η μητέρα της 36χρονης Έλενας, της στρατιωτικού που έχασε τη ζωή της μετά τη σύγκρουση των τρένων στα Τέμπη.

Διαβάστε το στο thebest.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι