Γιάννης Μποσταντζόγλου: “Η Δήμητρα Παπαδήμα είναι ο άνθρωπος της ζωής μου – Μου έχει κάνει και εκείνη πρόταση γάμου”

17:28 - 13/03/2023

Ο Γιάννης Μποσταντζόγλου παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή “Πάμε Δανάη”. Ο γνωστός ηθοποιός μίλησε για την συνεργασία με τη Δέσποινα Βανδή στους «Δύο Ξένους», το κόψιμο της σειράς «Τι ψυχή θα παραδώσεις», τις προτάσεις γάμου στη Δήμητρα Παπαδήμα και για την περιπέτεια υγείας του. Για την τηλεοπτική του παρουσία ανέφερε: «Δεν είχα προτάσεις για την τηλεόραση […] The post Γιάννης Μποσταντζόγλου: “Η Δήμητρα Παπαδήμα είναι ο άνθρωπος της ζωής μου – Μου έχει κάνει και εκείνη πρόταση γάμου” appeared first on InStyle.

Διαβάστε Περισσότερα στο instyle.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Μποστάντζογλου για Δήμητρα Παπαδήμα: Μου έχει κάνει πρόταση γάμου κι είπα «όχι τώρα δεν θέλω εγώ»

Στη γυναίκα της ζωής της, Δήμητρα Παπαδήμα αλλά και τη μακρά επαγγελματική του πορεία αναφέρθηκε ο Γιάννης Μποσταντζόγλου σε συνέντευξη που παραχώρησε στην κάμερα της εκπομπής «Πάμε Δανάη» του Mega το πρωί της Δευτέρας (13/03). «Λείπω από την τηλεόραση εδώ και 5 χρόνια. Πρώτον, γιατί δεν μου κάνουν προτάσεις και δεύτερον, όταν μου κάνουν, δεν με ενδιαφέρουν κι εμένα. Ξεπερνιόμαστε λίγο, λίγο. Δεν πειράζει, βγαίνουν νέα παιδιά. Δεν έχω κανένα παράπονο, χορτάτος είμαι. Δεν μπορώ να παίζω μέχρι να γίνω 280 χρονών» ανέφερε ο ηθοποιός σε ότι αφορά την αποχή του από την τηλεόραση. Στη συνέχεια, θυμήθηκε τη συνεργασία του με τους υπόλοιπους ηθοποιούς στην επιτυχημένη σειρά «Δύο Ξένοι» και είπε σ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ instyle.gr

Η Χιονάτη δεν έχει φύγει από τα πάρκα της Disney παρά τις φήμες

Μαρία Σολωμού: Λέω στον γιο μου να σέβεται τις γυναίκες – Βλέπουμε τι συμβαίνει στον κόσμο

Έκκληση από το Μουσείο Τζέιν Όστεν προς το κοινό – Πώς μπορείτε να βοηθήσετε

Σοφία Αρβανίτη: «Δεν είπαμε ποτέ ότι είμαστε ζευγάρι με τον Μιχάλη Ρακιντζή»

Bella Hadid: Οι γλυκές ευχές στην Gigi για τα γενέθλιά της

Τόλης Βοσκόπουλος: Όταν μοιράστηκε τη θεατρική σκηνή με τη Γεωργία Βασιλειάδου – Σπάνια φωτογραφία